2°C bezchmurnie

11 pytań do prezydenta miasta Płock - konferencja PIS

Senator RP,  Marek Martynowski13 czerwca o godz. 12.00 zwołał konferencję prasową której celem miało być bardzo ważne aspekty działalności samorządu płockiego.

Na profilu senatora umieszczono tekst: Dzisiaj w Urzędzie Miasta Płocka złożyłem pytania do Prezydenta Andrzeja Nowakowskiego. Jutro podobnej treści zadam pytania: marszałkowi, starostom, burmistrzom i wójtom. Wszystkie odpowiedzi będę umieszczał sukcesywnie na portalach społecznościowych i wysyłał do lokalnych mediów. Po co? Uważam, że przed wyborami samorządowymi z tymi informacjami powinni zaznajomić się wszyscy wyborcy.

Jedenaście pytań dotyczy głownie wysokości wszystkich nagród i premii, doadatków funkcyjnych, ryczałtów za rozmowy telefoniczne i ryczałtów samochodowych oraz wszelkich innych wypłat nie stanowiących wynagrodzenia zasadniczego w kwotach brutto za lata 2014 do chwili obecnej.

Pana senatora interesuje również lista osób na stanowiskach nie urzędniczych i lista doradców prezydenta wraz z wynagrodzeniem oraz wykaz członków Rad Nadzorczych wraz z ich wykształceniem i miejscem zamieszkania i Zarządów Spólek Miejskich.

Na odpowiedź senator oczekuje 14 dni. 

Czytająć te pytania wydaje mi się, że pan senator RP, Marek Martynowski zapomniał że, 25 maja weszło w życie Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jego przepisy dotyczą wszystkich firm, które gromadzą i przetwarzają dane osób fizycznych, a jak wspomniał na swoim profilu facebookowym,  odpowiedzi będę umieszczał sukcesywnie na portalach społecznościowych i wysyłał do lokalnych mediów. 

SPOŁECZNE, MIASTO PŁOCK - więcej informacji