10°C całkowite zachmurzenie

Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia

Kiedy: 2018-08-25 , godzina: 18:41 | Gdzie: Radom

Pokazy lotnicze, akrobacje oraz znakomite samoloty powodują, iż na Air Show do Radomia każdego roku przybywają setki osób. Pojawiają się pasjonaci lotnictwa, jak również ci, którzy na pikniku są pierwszy raz. Organizatorzy spodziewają się, iż w obecnym roku na radomskim lotnisku w Sadkowie będzie komplet widowni. Śpieszcie się po bilety. Rozchodzą się niesłychanie szybko, a Air Show 2018 rusza już 25 sierpnia.
25 i 26 dzień sierpnia to prawdziwe święto dla osób powiązanych z lotnictwem, zarówno profesjonalnie oraz amatorsko. Pokazy Air Show 2018 w Radomiu będą częścią ogólnonarodowych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, oraz również obchodów stulecia lotnictwa wojskowego. To będzie wyjątkowa edycja, na jaką organizatorzy zorganizowali również szczególne atrakcje.


W planie imprezy zaplanowano pokazy pilotów z przeszło dwudziestu Państw Europy i Świata. Wśród lotniczych sław pojawią się przedstawiciele m.in. Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, Finlandii, czy Niemiec.


Jakiekolwiek osoby, które pojawią się na tegorocznym Air Show w Radomiu będą miały sposobność oklaskiwać przelot dęblińskiej grupy Biało – Czerwone Iskry wspólnie z Boingiem 787-9 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT. Maszyna została „odziana” w narodowe barwy z okazji 100 – lecia odzyskania Suwerenności. To będzie premierowy taki przelot w historii wszystkich edycji Air Show Radom.


Pokazy powietrzne w Radomiu będą w bieżącym roku specjalne. Dwa dni pełne akrobacji, spotkań z najlepszymi pilotami i okazja zobaczenia samolotów, które na co dzień nie są dostępne. Również to okres, w którym uczestnicy razem będą Świętować stulecie lotnictwa wojskowego oraz odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Pełny harmonogram Air Show 2018 Radom widoczny jest na stronie organizatora http://airshow.wp.mil.pl/strony/program-20184/


Osoby odpowiedzialne za piknik lotniczy uprzedzają przed zakupem biletów z nieznanych źródeł. Jedynym miejscem, gdzie sprzedawane są bilety na pokazy jest serwis ebilet.pl i dostępne są pod adresem https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/air-show/


Pokazy lotnicze Air Show w Radomiu to rewelacyjny plan na to, by spędzić ten ostatni weekend sierpnia rodzinnie oraz aktywnie. Prócz pokazów w powietrzu zbudowane będą też stanowiska, na których eksperci przedstawią historię lotnictwa. Edukacyjne strefy tematyczne oraz kąciki dla dzieci zapewniają znaczną dawkę wiedzy oraz zabawy. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z rodzicem lub opiekunem prawnym, jaki ma bilet. Regulamin wejścia na pokazy lotnicze w Radomiu znajduje się na stronie http://airshow.wp.mil.pl/strony/bilety-air-show-2018k/


Zdobądź bilet już dziś i weź udział w najpopularniejszym pikniku lotniczym w Polsce. Organizatorzy, co roku stawiają sobie wysoko poprzeczkę, dzięki czemu każda edycja jest pozytywnym zaskoczeniem dla uczestników. Bądź częścią historii polskiego lotnictwa. Poznaj bohaterów oraz tych, jacy systematycznie wzbijają się w powietrze dla Ojczyzny. Gwarantujemy niezapomniane emocje. Zabierz najbliższych i przygotujcie się na prawdziwy odlot.

 

WYDARZENIA, - więcej informacji