7°C słabe opady deszczu

Alterstacja kwietniowa z Julią Marcell

Kiedy: 2018-04-06 , godzina: 19:00 | Gdzie: POKiS

DOMY KULTURY, Alterstacja kwietniowa Julią Marcell - zdjęcie, fotografia

Autorka czterech cenionych albumów, siedmiokrotnie nominowana do nagrody Fryderyka – Julia Marcell zagra wiosną w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki w ramach cyklu Alterstacja. Koncert odbędzie się w piątek 6 kwietnia o godzinie 19. Artystka wystąpi z trzyosobowym projektem Julia Marcell Trio. Bilety w cenie 25 zł można już kupić w Bileterii POKiS oraz na www.pokis.infoserw.pl.

Julia Marcell jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i multiinstrumentalistką, która do tej pory nagrała 4 albumy – ufundowane dzięki internautom „It MightLikeYou” z 2008 roku, „June” z 2011, „Sentiments” (2014) oraz „Proxy” (2016).Muzykę, którą tworzy, nazywa „classical punk” –„classical” z powodu intencji, „punk” z powodu wykonania.Wydawnictwa Julii Marcell spotkały się z uznaniem publiczności, dziennikarzy oraz ludzi związanych z kulturą nie tylko w Polsce, ale również m.in. w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Artystka została laureatką prestiżowych nagród, w tym Paszportu Polityki 2012 w kategorii Muzyka Popularna, Fryderyka 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna, jak również Nagrody Artystycznej miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2011.

Obok własnych piosenek, pisze również muzykę do filmu i teatru. Jest autorką m.in. ścieżki dźwiękowej do obrazu Przemysława Wojcieszka „Jak całkowicie zniknąć” (2015) oraz kilku sztuk teatralnych w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego.

Julia i jej zespół koncertują na całym świecie. Odwiedzili między innymi Niemcy, Holandię, Wielką Brytanię, Finlandię, Portugalię, Japonię i Stany Zjednoczone. Wystąpili również na wielu festiwalach: SXSW, EurosonicFestival, The Great Escape Festival, ReeperbahnFestival, CO-POP, Open’erFestival, Męskie Granie i wielu innych.

Koncert zespołu Julia Marcell Trio odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 19 w sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki (ul. Tumska 9a). Bilety w cenie 25 zł można kupić w Bileterii POKiS oraz na stronie www.pokis.infoserw.pl.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej na smartfony „MiastO!Żyje”. Elektroniczny substytut wydawanego w papierowej wersji miesięcznika kulturalnego o tej samej nazwie umożliwi przekazywanie obszerniejszych wiadomości o tym, co dzieje się i będzie się działo w naszym mieście.Bezpłatną aplikację można pobrać ze sklepu Google Play.

źródło POKiS

Alterstacja kwietniowa z Julią Marcell komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

DOMY KULTURY, - więcej informacji