7°C słabe opady deszczu

Ani czerwony, ani zielony, ani czarny...

Kiedy: 2018-10-21 , godzina: 12:00 | Gdzie: Płock

WIADOMOŚCI, czerwony zielony czarny - zdjęcie, fotografia

Łatwo jest oceniać, szufladkując ludzi, lecz bardziej ludzkie jest zrozumieć człowieka.

Jestem bezpartyjnym katolikiem, który kandyduje do Rady Miasta Płocka, by reprezentować mieszkańców i rozwiązywać ich problemy, a przede wszystkim rozwijać Płock dla przyszłych pokoleń. Przez cztery lata pracowałem społecznie jako Przewodniczący Rady Mieszkańców Osiedla Dworcowa, dzięki czemu poznałem od środka samorząd i współpracę Urzędu Miasta z mieszkańcami. Jednocześnie pracując w kulturze i oświacie, nigdy nie dzieliłem ludzi i zawsze szanowałem ich poglądy.

 

SLD Lewica Razem to ugrupowanie, które podpisało porozumienie z organizacjami społecznymi i dało możliwość kandydowania z ich list szerokiej koalicji. Każdy ma prawo do własnych poglądów, lecz z poszanowaniem zdania drugiego człowieka. To pokazuje, że są otwarci na dialog, a ich program dla Płocka zawiera wiele dobrych dla płocczan rozwiązań. Czas zakończyć wojnę pomiędzy partiami, zwłaszcza na szczeblu samorządu płockiego, bo nasze miasto jest dla wszystkich.

 

Ono nas wychowało i ono nas wykształciło. To tutaj kończyliśmy szkoły, tu pracujemy i mamy rodziny. Nasze dzieci wyjeżdżają z braku perspektyw na rozwój i pracę, a my cieszymy się z wyborczych ścieżek, skwerków i obietnic bez pokrycia.

 

Przecież można inaczej, zgoda buduje, dialog rozwiązuje problemy, a miłość bliźniego wraca ze zdwojoną siłą. Płock się zmienia, zmienia się też świadomość mieszkańców. Dlatego ważne, żeby każdy dokonał wyboru nie patrząc przez pryzmat listy, ale człowieka.

 

Moja dotychczasowa działalność społeczna, samorządowa i kulturalna, oraz poparcie i szacunek mieszkańców, daje mi siłę, by reprezentować Państwa w Radzie Miasta Płocka.

 

Dziękuję za poparcie, dialogiem i współpracą zmienimy Płock na miasto przyjazne mieszkańcom.

WIADOMOŚCI, MIASTO PŁOCK - więcej informacji