3°C rozproszone chmury

Brązowe medale Mistrzostw Polski płockich zawodników

sport, Brązowe medale Mistrzostw Polski płockich zawodników - zdjęcie, fotografia

W dniach 28-29.04.2018 w Mysiadle odbyły się tegoroczne Mistrzostwa Polski Kadetów, Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule Pointfighting oraz kadetów w formule Kick-Light zawodach wystartowało 533 zawodników z 74 klubów z całej Polski.

Płock reprezentowało dwóch zawodników z klubu LKS „Puncher” Płock, których trenerem jest Piotr Maślanka. Byli nimi: Rafał Dobies(kilkukrotny medalista Pucharu Europy, Mistrzostw Polski, i Pucharu Polski w kat. wiekowych kadetów i juniorów i formułach: pointfighting, light-contact i kick-light), będący drugi rok z rzędu stypendystą Prezydenta Miasta Płocka. Rafał w kategorii wiekowej juniorów i wagowej -74kg tym razem zdobył brązowy medal.

Maciej Wierzchowski jeden z bardziej utytułowanych zawodników klubu, wracający po czteroletniej przerwie spowodowanej studiami w Toruniu. Maciej to w kickboxingu były: mistrz Polski juniorów(2012r.) i dwukrotny wicemistrz Polski juniorów(2011 i 2012r.) oraz dwukrotny wicemistrz Polski seniorów(2011 i 2012r.) a także brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów(2014r.). Tym razem Maciej startujący w kategorii wiekowej seniorów i wagowej +94kg, wywalczył kolejny brązowy medal.

Wyjazd i uczestnictwo w turnieju zawodników klubu był dofinansowany przez Urząd Miasta Płocka w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2018 r.

Brązowe medale Mistrzostw Polski płockich zawodników komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

sport, MIASTO PŁOCK - więcej informacji