13°C lekkie zachmurzenie

Casting do serialu telewizyjnego

WIADOMOŚCI, Casting serialu telewizyjnego - zdjęcie, fotografia

Przez cały niedzielny dzień w sali im. Gunthera Metzgera w Domu Darmstadt odbywał się casting do udziału w nowym serialu TVN, który przez kilka dni zdjęciowe kręcony będzie w Płocku. Ośmioodcinkowy serial nosi tytuł "Pod powierzchnią". W ciągu trwania castingu zgłosiło ok. 200 płocczan w różnym wieku. Poszukiwani byli na statystów dzieci, nastolatkowie, osoby w średnim wieku i seniorzy.

„Pod powierzchnią” opowiadać będzie o mrocznych tajemnicach, jakie kryją się za zamkniętymi drzwiami naszych domów. O kłamstwach, za które trzeba zapłacić najwyższą cenę i o grzechach, które niszczą nas samych. To próba odpowiedzi na pytanie, jak dobrze znamy tych, których kochamy najbardziej?

Pozornie kochające się małżeństwo  (Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa) skrywa przed światem swoją tajemnicę. Ojciec i zbuntowana nastolatka (Łukasz Simlat i Maria Kowalska) próbują na nowo stworzyć rodzinę. Pewnego dnia pod koniec wakacji, ścieżki tych bohaterów skrzyżują się plącząc ich losy już na zawsze. To nieuchronne spotkanie da początek burzliwym wydarzeniom pełnym namiętności. Ale im silniej będą się starali budować szczęśliwe życie, tym bardziej będą tonąć w rzece własnych słabości. A wszystko to doprowadzi do zbrodni...

Cały projekt nadzoruje Marta Grela-Gorostiza.  Główną scenarzystką serialu jest Kaśka Śliwińska-Kłosowicz. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w lipcu i potrwają do października, a realizowane będą w Warszawie oraz w Płocku, w którym to osadzona została fabuła. Kierownikiem  produkcji serialu „Pod powierzchnią” jest Krzysztof Łojan, a producentem - Karolina Izert. Za zdjęcia odpowiedzialny jest operator filmowy Bogumił Godfrejów. Wszystkie osiem odcinków wyreżyseruje Borys Lankosz.

Premiera serialu zaplanowana jest na październik.

Casting do serialu telewizyjnego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

WIADOMOŚCI, MIASTO PŁOCK - więcej informacji