2°C słabe opady deszczu

Cztery medale Pucharu Polski zawodników klubu LKS„Puncher”Płock

W Świdniku rozegrany został turniej kickboxingu Pointfighting Grand Prix mający oficjalną rangę Otwartego Pucharu Polski kadetów i kadetek: młodszych 10-12 lat i starszych 13-15 lat oraz juniorów i juniorek w kickboxerskiej formule pointfigting. Współzawodnictwo odbywało się na trzech matach jednocześnie. Do turnieju łącznie zgłosiło się 182 uczestników reprezentujących 21 klubów z całej Polski.

Wśród nich nie byli zawodnicy klubu LKS „Puncher” Płock, kadet młodszy: Olivier Baranowski kat. wag. – 42kg, juniorzy: Rafał Dobies, kat. wag. -74kg i 79kg, Sebastian Denst również kat. wag. -74kg i 79kg.

Ponieważ była możliwość startu w dwóch kategoriach wagowych w swojej i jednej wyżej zawodnicy skorzystali z takiej możliwości. Najbardziej doświadczony Rafał w obydwu kategoriach wagowych zajął drugie miejsca zdobywając dwa srebrne medale. Sebastian zajmując dwa miejsca trzecie musiał zadowolić się dwoma medalami brązowymi. Olivier Baranowski po wygranej walce w 1/8 drabinki, w walce ćwierćfinałowej uległ doświadczonemu zawodnikowi z klubu X-Fight Piaseczno, zwycięzcy dwóch kat. wag. uznanemu za najlepszego zawodnika turnieju w tej kategorii wiekowej w efekcie zajął piąte miejsce.

Dla zainteresowanych treningami w klubie kontakt tel. 601 437 068.

Cztery medale Pucharu Polski zawodników klubu LKS„Puncher”Płock komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się