3°C rozproszone chmury

Dymisja dyrektora

MIEJSKI URZĄD PRACY, Dymisja dyrektora - zdjęcie, fotografia

Jarosław Kozłowski zrezygnował z funkcji dyrektora Miejskiego Urzędu Pracy. Jego obowiązki przejął tymczasowo jeden z zastępców – Daniel Olender.

 

Po raz ostatni w pracy pojawił się w piątek, 16 września 2016 roku. Poinformował, że rezygnacja z zajmowanego dotychczas stanowiska wiąże się ze sprawami osobistymi. Nie wiadomo, jakie są jego dalsze plany zawodowe.

Wiele osób nazywało Jarosława Kozłowskiego człowiekiem sukcesu. W trakcie jego kadencji na stanowisku dyrektora Miejskiego Urzędu Pracy bezrobocie w Płocku spadło poniżej dziesięciu procent. To najniższy poziom w historii funkcjonowania tego urzędu.

Jarosław Kozłowski był sygnatariuszem wielu umów podpisywanych przez Urząd Miasta Płocka z firmami wchodzącymi na lokalny rynek pracy i poszukujących pracowników. Jedną z ostatnich umów tego typu było porozumienie podpisane z firmą APS.

Tymczasowym następcą Jarosława Kozłowskiego został jeden z jego dotychczasowych zastępców – Daniel Olender. Urząd Miasta Płocka zapowiada, że niebawem rozpisze konkurs na to stanowisko.

Dymisja dyrektora komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

MIEJSKI URZĄD PRACY, MIASTO PŁOCK - więcej informacji