3°C rozproszone chmury

Ewa Sonnenberg i Artur Majewski dla płockich seniorów

Projekt PKN Orlen „ORLEN dla Płocka – kultura z pasją" jest cenionym przez płocczan programem, którego celem jest rozwijanie pozazawodowych pasji, zainteresowań, hobby. Na scenie Spółdzielczego Domu Kultury wystąpili aktorzy Teatru Powszechnego z Łodzi Ewa Sonnenberg i Artur Majewski.

Ewa Sonnenberg - Urodzona w 1957 roku. Aktorka Teatru Powszechnego w Łodzi od 1982 roku. Studiowała aktorstwo w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W czasie studiów wystąpiła w spektaklach: Drugi pokój, Ich czworo, Szkoła żon, Kartoteka, Bojomira, Kto się boi Wirginii Wolf, Fantazy, Iwona księżniczka Burgunda, Wesele, Medea, Miłość i gniew. - Wyróżnienie z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Łódź, 2007.

Artur Majewski – aktor Teatru Powszechnego od roku 1985. Urodzony w 1961 roku w Poznaniu. W 1984 roku ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i związał się z Teatrem Powszechnym w Łodzi.

Artyści wykonali niezapomniane przedwojenne piosenki i utwory m.in. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Juliana Tuwima, Mariana Hemara. Wśród wielu punktów programu estradowego była przypomniana twórczość Wojciecha Kaweckiego i Rafała Sochalskiego którzy stworzyli  w roku 1980 kabaret "Kapota"

Koncert "Wspomnień czar" dla seniorów był czarujący. Seniorzy wspaniale się bawili.

Ewa Sonnenberg i Artur Majewski dla płockich seniorów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

KONCERTY, MIASTO PŁOCK - więcej informacji