3°C rozproszone chmury

Fotorelacja Cake Festival 2017

Wprawdzie trzeba było daleko jechać, ale było warto. Cake Festival to jedna z najpopularniejszych i nawiększych imprez branży cukierniczej w Polsce, na którą zjeżdżają się najwięksi mistrzowie.

Cake Festival Poland 2017 Katowice to międzynarodowa impreza branżowa w Polsce dla dekoratorów ciast i tortów. Stanowi wyjście na przeciw szybko rosnącemu zainteresowaniu sugarcraftingiem. Program dwudniowego festiwalu skierowany jest zarówno dla pasjonatów oraz profesjonalistów. Festiwal stanowi okazję do wymiany doświadczeń, podpatrzenia najnowszych trendów w zakresie technik oraz surowców, które można było również nabyć na miejscu. To właśnie tu można spotkać, a także podejrzeć przy pracy największe światowe sławy sztuki dekorowania, a także samemu pokazać swój talent, startując w konkursie.

Sugarcrafting jest coraz modniejszy w Polsce, a torty nie są już tylko łakociami, ale niejednokrotnie stanowią wręcz swoiste dzieła sztuki.

Sztuka artystycznego dekorowania tortów przy użyciu mas cukrowych, czyli tak zwanych lukrów platycznych oraz mas marcepanowych popularnie nazywana jest z angielskiego Sugarcraftingiem lub dekorowaniem w stylu angielskim.

Fotorelacja Cake Festival 2017 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

JAK TO ZROBIĆ, MIASTO PŁOCK - więcej informacji