16°C pochmurno z przejaśnieniami

Gem4me – Nowy komunikator!

Kiedy: 2018-01-07 , godzina: 22:00 | Gdzie: Płock - Polska - Świat

SPOŁECZEŃSTWO, Gem4me komunikator! - zdjęcie, fotografia

Internet jest chyba największym wynalazkiem końca XX wieku! Teraz zmienia funkcjonowanie ludności całego świata!

Internet pozwala na błyskawiczną łączność z całym światem a również z jego udziałem następuje rewolucja w świecie globalnych finansów w którym coraz większy udział mają  waluty cyfrowe oparte na kodach kryptograficznych – kryptowaluty.

Powstaje nowa branża FinTech – branża, która w świat finansów i w inne dziedziny życia, wprowadza łańcuch bloków – blockchain.  Blockchain rewolucjonizuje sposób zawierania, rozliczania i zapisywania transakcji – poprawia ich bezpieczeństwo!

Komputer stał się powszechnym narzędziem i jest na wyposażeniu każdego biura i domu. Ale i on w ostatnich latach już jest zdominowany przez urządzenia mobilne: smartfony, iphony, tablety, ...

Powszechność urządzeń mobilnych wywołuje potrzebę tworzenia aplikacji przystosowanych do tych urządzeń. W powszechnym użyciu są mesendżery -  komunikatory.

One też ulegają dostosowaniu do wciąż zmieniających się potrzeb ludności.

Aktualnie świat podbija mesendżer /komunikator/ nowej generacji: Gem4me.

 Ten klejnot /gem po angielsku to po polsku klejnot/, to nie tylko mesendżer ale wielofunkcyjna aplikacja z wieloma unikalnymi funkcjami, która pozwala oprócz prowadzenia bezpłatnych rozmów z całym światem, prowadzić czaty, tłumaczyć, dokonywać zakupy, reklamować towary i usługi, …

Na bazie mesendżera Gem4me, wykorzystującego boty, są tworzone nowe serwisy: cashback, giełda wymiany walut fiat i kryptowalut oraz cyfrowy bank.

Twórcą rozwiązań jest firma Synesis – dostawca rozwiązań informatycznych dla administracji, gospodarki i wojska a najbardziej znana z opracowania mesendżera Viber – sprzedanego za prawie 1 miliard dolarów USA oraz platformy gier internetowych Playtika – sprzedanej za 4,5 miliarda dolarów USA.

Wiele podobnych do Gem4me projektów informatycznych, a m.in. WhatsApp, Snapchat, Viber, …, przyniosło  inwestorom i twórcom duże  dochody ale mało kto miał możliwość je uzyskać!

Teraz jest wyjątkowa okazja gdyż opracowanie mesendżera Gem4me jest po raz pierwszy finansowane metodą crowdfundingu, czyli przez społeczność a wykorzystując internet i inne metody promocji jest finansowany przez społeczność całego świata!

Możesz zostać akcjonariuszem Otwartego Funduszu Inwestycyjnego Gem4me Investments Plc, który organizuje finansowanie tego projektu, który potem ma być w całości sprzedany a uzyskane wpływy rozdysponowane wśród akcjonariuszy w zależności od wkładu. Szacowana jest jego wartość na 12 miliardów dolarów USA.

Ryzyko jest niewielkie bo nie jest to idea ale już funkcjonujący mesendżer, opracowywany już czwarty rok, który jest w użytkowaniu ponad 4 milionów użytkowników z całego świata!

Aktualnie trwa promocja mesendżera przez wiele kanałów reklamowych a również szykowana jest ICO /Initial Coin Offering/ na 200 milionów dolarów USD, dla której Biała Księga /White Paper/ będzie już w styczniu tego roku.

Białą Księgę oferty przygotowuje, mająca doświadczenie w kilkudziesięciu takich ofertach firma ICOBox – ma swoje oddziały w San Francisco, Londynie i Moskwie.

Pozyskane środki mają iść w 70% na dalszą promocję mesendżera a reszta na opracowanie nowych serwisów opartych o mesendżer Gem4me.

Zakłada się, że na koniec tego roku mesendżer Gem4me będzie miał około 200 milionów użytkowników!

Dnia 17 grudnia 2017 roku w Moskwie była konferencja liderów wdrażania i większych inwestorów z całego świata oraz twórców i partnerów projektu.

Było na niej około 300 osób i kompleksowo omówiono stan zaawansowania i perspektywy projektu.

Dnia 10 stycznia 2018  roku jest okazja spotkać się z Prezydentami wdrażania projektu - Polakami Andrzejem Plutą i Tomaszem Żarneckim, którzy poza Polską, przeprowadzili bardzo udaną promocję mesendżera Gem4me w Azji południowo-wschodniej /Japonia, Korea Południowa, Tajlandia, Wietnam, Indie, …/ pozyskując tam wielu zasobnych inwestorów i użytkowników!

Szczegóły spotkania na które zapraszamy, są na prezentowanym plakacie.

Wstęp jest wolny.

Bliższe informacje o projekcie a również dalsze linki do ściągnięcia aplikacji na swój smartfon czy iphon lub do zarejestrowania się i zakup akcji Funduszu Gem4me Investments Plc są pod tymi linkami:

 

https://successteam.gem4me.team/

 

https://gem4meinvestments.eu/en/

 

 

Gem4me – Nowy komunikator! komentarze opinie

 • Internetowiec - niezalogowany 2018-01-08 08:14:06

  Ciekawa informacja i widać, że aktualna oraz planowana funkcjonalność aplikacji Gem4me nawiązuje do globalnego trendu rozwoju internetu w mobilnych urządzeniach i do aktualnego boomu który szybko dźwiga w górę wycenę BitCoina i wycenę innych kryptowalut. Doświadczenie zespółu uczestniczącego w tworzeniu rozwiązań Gem4me i już jej globalny zasięg, może spowodować, że ta aplikacja stanie się Hitem wśród innych podobnych mobilnych rozwiązań! Warto więc już ją poznawać !!!

 • gość 2018-01-08 11:24:07

  Przecież to ściema, którą już dawno rozpracowali, np. tutaj. http://www.hyipforum.pl/topic/16800-scam-gem4me-przewidziany-minimalny-zysk-ok-100-tys-z%C5%82-wwwgem4mecom/?tab=comments Nic tylko wyciąganie kasy od ludzi. Nic tylko

 • Kamil - niezalogowany 2018-01-15 10:16:31

  Panie gość, jeśli posiłkujesz się hyipforum, o którym każdy lepiej zaznajomiony człowiek wie, że to banda malkontentów, którzy dosłownie każdą firmę smarują nawet jeśli ona wciąż istnieje wbrew ich krótkim predykcjom na temat życia firmy to współczuje obiektywnego podejścia do informacji w internecie. Wiem, że niechlubne wypowiedzi zawsze wzbudzają wieksze zaufanie, ale może czas na zrobienie głębszego researchu, bo czytanie informacji z pierwszej lepszej strony nie jest dobrym wyjściem. Proszę się zastanowić czy człowiek sukcesu ma czas na szukanie podejrzanych firm i śledzenie wątku, przeprowadzanie śledztw (na forum nawet nie chce im sie poszukać podstawowych informacji, a szablonowymi pytaniami zawsze mozna wzbudzac wątpliwość i nakręcać innych). Przykre jest to, że ci ludzie z tego forum zarabiają (lub już nie jesli biznes się wypalił) na tak zwanych subach czyli płatnych smsach, które niejednemu wyczyściły już konto na telefonie, ale przecież przyznać się nie muszą, bo zarabiają "po cichu".

 • gość 2018-01-15 14:05:09

  lepiej poruszcie temat z weryfikacją , z którą bardzo wiele osób ma problemy na dziś... jest praktycznie nie możliwa do przejścia bez zakupu tokenów a jak wiadomo firma nie zapłaci pieniędzy ludziom niezweryfikowanym... oczywiście firma nic z tym sobie nie robi i nie zamierza wyciągnąć do tej grupy ludzi ręki pomocnej...

 • gość 2018-01-15 14:07:13

  lepiej poruszcie temat z weryfikacją , z którą bardzo wiele osób ma problemy na dziś... jest praktycznie nie możliwa do przejścia bez zakupu tokenów a jak wiadomo firma nie zapłaci pieniędzy ludziom niezweryfikowanym... oczywiście firma nic z tym sobie nie robi i nie zamierza wyciągnąć do tej grupy ludzi ręki pomocnej...

 • gość 2018-01-15 14:29:02

  Witam Rozmawiałem z moimi prawnikami i mam ich opinię, że dyrektywa №2015 / 849 z dnia 20 maja 2015 r. dotyczy osób prawnych, a nie osób fizycznych. Z tego powodu mój adwokat uznał twoje działania weryfikacyjne za nielegalne. W tej sytuacji żądam natychmiastowej weryfikacji mojego konta. W innej sytuacji przedstawię twoje przedsiębiorstwo wszystkim organom międzynarodowym. Chcę, żeby sprawdzili legalność twoich działań i twojego przedsiębiorstwa.

 • Internetowiec - niezalogowany 2018-01-16 10:45:49

  Sprawa działania projektu Gem4me w zgodności z prawem jest badana przez grupę specjalistów prawa międzynarodowego, którzy pracują nad ICO-1 a White Paper dla tej oferty szykuje singapurska korporacja ICOBox, mająca też swoje oddziały w San Francisco, Londynie i Moskwie oraz która przeprowadziła skutecznie na globalnym rynku finansowym kilkadziesiąt takich ofert. A więc możemy być przekonani o najwyższych standardach prawnych w tym projekcie! White Paper /Biała Księga/ będzie gotowa na 01 lutego 2018 roku i wszystko co nie jest dla kogoś jasne, powinno być do przeczytania i poznania. A globalna ekspansja Gem4me jest potężna! Dziennie aplikacja jest pobierana przez 20 - 30 tys. nowych osób !!! To powoduje, że wypuszczany Gemme Coin może być bardzo pożądany i chwytany jak gorące bułeczki! Ten popyt będzie potem stymulował cenę Gemme Coina oraz coraz większą rozpoznawalność i wykorzytywanie aplikacji Gem4me! I o to chodzi !!!

Dodajesz jako: Zaloguj się