2°C bezchmurnie

Gem4me – Nowy komunikator!

Kiedy: 2018-01-07 , godzina: 22:00 | Gdzie: Płock - Polska - Świat

SPOŁECZEŃSTWO, Gem4me komunikator! - zdjęcie, fotografia

Internet jest chyba największym wynalazkiem końca XX wieku! Teraz zmienia funkcjonowanie ludności całego świata!

Internet pozwala na błyskawiczną łączność z całym światem a również z jego udziałem następuje rewolucja w świecie globalnych finansów w którym coraz większy udział mają  waluty cyfrowe oparte na kodach kryptograficznych – kryptowaluty.

Powstaje nowa branża FinTech – branża, która w świat finansów i w inne dziedziny życia, wprowadza łańcuch bloków – blockchain.  Blockchain rewolucjonizuje sposób zawierania, rozliczania i zapisywania transakcji – poprawia ich bezpieczeństwo!

Komputer stał się powszechnym narzędziem i jest na wyposażeniu każdego biura i domu. Ale i on w ostatnich latach już jest zdominowany przez urządzenia mobilne: smartfony, iphony, tablety, ...

Powszechność urządzeń mobilnych wywołuje potrzebę tworzenia aplikacji przystosowanych do tych urządzeń. W powszechnym użyciu są mesendżery -  komunikatory.

One też ulegają dostosowaniu do wciąż zmieniających się potrzeb ludności.

Aktualnie świat podbija mesendżer /komunikator/ nowej generacji: Gem4me.

 Ten klejnot /gem po angielsku to po polsku klejnot/, to nie tylko mesendżer ale wielofunkcyjna aplikacja z wieloma unikalnymi funkcjami, która pozwala oprócz prowadzenia bezpłatnych rozmów z całym światem, prowadzić czaty, tłumaczyć, dokonywać zakupy, reklamować towary i usługi, …

Na bazie mesendżera Gem4me, wykorzystującego boty, są tworzone nowe serwisy: cashback, giełda wymiany walut fiat i kryptowalut oraz cyfrowy bank.

Twórcą rozwiązań jest firma Synesis – dostawca rozwiązań informatycznych dla administracji, gospodarki i wojska a najbardziej znana z opracowania mesendżera Viber – sprzedanego za prawie 1 miliard dolarów USA oraz platformy gier internetowych Playtika – sprzedanej za 4,5 miliarda dolarów USA.

Wiele podobnych do Gem4me projektów informatycznych, a m.in. WhatsApp, Snapchat, Viber, …, przyniosło  inwestorom i twórcom duże  dochody ale mało kto miał możliwość je uzyskać!

Teraz jest wyjątkowa okazja gdyż opracowanie mesendżera Gem4me jest po raz pierwszy finansowane metodą crowdfundingu, czyli przez społeczność a wykorzystując internet i inne metody promocji jest finansowany przez społeczność całego świata!

Możesz zostać akcjonariuszem Otwartego Funduszu Inwestycyjnego Gem4me Investments Plc, który organizuje finansowanie tego projektu, który potem ma być w całości sprzedany a uzyskane wpływy rozdysponowane wśród akcjonariuszy w zależności od wkładu. Szacowana jest jego wartość na 12 miliardów dolarów USA.

Ryzyko jest niewielkie bo nie jest to idea ale już funkcjonujący mesendżer, opracowywany już czwarty rok, który jest w użytkowaniu ponad 4 milionów użytkowników z całego świata!

Aktualnie trwa promocja mesendżera przez wiele kanałów reklamowych a również szykowana jest ICO /Initial Coin Offering/ na 200 milionów dolarów USD, dla której Biała Księga /White Paper/ będzie już w styczniu tego roku.

Białą Księgę oferty przygotowuje, mająca doświadczenie w kilkudziesięciu takich ofertach firma ICOBox – ma swoje oddziały w San Francisco, Londynie i Moskwie.

Pozyskane środki mają iść w 70% na dalszą promocję mesendżera a reszta na opracowanie nowych serwisów opartych o mesendżer Gem4me.

Zakłada się, że na koniec tego roku mesendżer Gem4me będzie miał około 200 milionów użytkowników!

Dnia 17 grudnia 2017 roku w Moskwie była konferencja liderów wdrażania i większych inwestorów z całego świata oraz twórców i partnerów projektu.

Było na niej około 300 osób i kompleksowo omówiono stan zaawansowania i perspektywy projektu.

Dnia 10 stycznia 2018  roku jest okazja spotkać się z Prezydentami wdrażania projektu - Polakami Andrzejem Plutą i Tomaszem Żarneckim, którzy poza Polską, przeprowadzili bardzo udaną promocję mesendżera Gem4me w Azji południowo-wschodniej /Japonia, Korea Południowa, Tajlandia, Wietnam, Indie, …/ pozyskując tam wielu zasobnych inwestorów i użytkowników!

Szczegóły spotkania na które zapraszamy, są na prezentowanym plakacie.

Wstęp jest wolny.

Bliższe informacje o projekcie a również dalsze linki do ściągnięcia aplikacji na swój smartfon czy iphon lub do zarejestrowania się i zakup akcji Funduszu Gem4me Investments Plc są pod tymi linkami:

 

https://successteam.gem4me.team/

 

https://gem4meinvestments.eu/en/

 

 

SPOŁECZEŃSTWO, MIASTO PŁOCK - więcej informacji