2°C bezchmurnie

Iwona Jóźwicka w Kukiz15

Kobieta zmienną jest, to wiedzą wszyscy . Iwona Jóźwicka jest członkinią trzech komisji: gospodarki komunalnej, edukacji, zdrowia i polityki społecznej, ds. organizacji pracy Rady Miasta Płocka.

Radna Miasta Płock, Iwona Jóźwicka wybrana z list Platformy Obywatelskiej, przeszła w dniu dzisiejszym do Kukiz15. Co spowodowało ten transfer?.

Chciałam poczuć się w klubie PO jak równy partner a czułam, że stałam się jednym z mniej liczących się trybików. Ta sytuacja pozbawiała mnie dalszej motywacji do pracy.mówiła podczas konferencji prasowej od dziś radna Kukiz15 w Płocku. 

Aspirujący na stanowisko prezydenta miasta Płock z Kukiz15, Maciej Dąbrowski na zwołanej konferencji nie ukrywał zadowolenia. Ma ndzieję, że w nowym rozdaniu do Rady Miasta Płocka wejdą cztery osoby.

Głównym tematem konferencji były jednak koty wolno żyjące w mieście. Podczas sesji budżetowej w grudniu projekt, który Iwona Jóźwicka proponowała wprowadzić do budżetu za ponad 2 mln zł  aby stworzyć przytulisko dla 80 kotów, przepadł w głosowaniu

Wydaje się zatem, że miłość do kotów wolno żyjących zadecydowała o opuszczeniu Platformy Obywatelskiej. 

Czy Kukiz15 w Płocku będzie bardziej opiekuńczy nad kotami miejskimi? ; co z problemami płocczan ? 

Czy głównym zwycięzcą w Płocku, po nowych wyborach do samorządu będą koty? Czas pokaże. 

Iwona Jóźwicka ma nadzieję, że znajdzie się po raz drugi w radzie miasta Płock.

Iwona Jóźwicka w Kukiz15 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

SPOŁECZNE, MIASTO PŁOCK - więcej informacji