2°C bezchmurnie

Johnny Winter w prelekcji Andrzeja Dorobka

Kiedy: 2018-01-18 , godzina: 18:00 | Gdzie: POKiS

DOMY KULTURY, Johnny Winter prelekcji Andrzeja Dorobka - zdjęcie, fotografia

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na kolejną multimedialną prelekcję Andrzeja Dorobka z cyklu „Znane i nieznane twarze kontrkultury rockowej”, zatytułowaną „Johnny Winter. Święty, grzesznik czy męczennik rocka?”. Prelekcja odbędzie się w czwartek 18 stycznia o godzinie 18 w sali koncertowej POKiS (ul. Tumska 9a). Wstęp bezpłatny.

Andrzej Dorobek jest anglistą, wykładowcą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku, współpracownikiem ogólnopolskiej prasy muzycznej, autorem książki „Rock: problemy, sylwetki, konteksty. Szkice z estetyki i socjologii rocka”. W Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki prezentuje cykl prelekcji pod hasłem „Znane i nieznane twarze kontrkultury rockowej”, dla których podstawą są teksty esejów na temat wybranych artystów światowego rocka. Eseje złożą się na jego drugą książkę „Rock peryferyjnie”.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zachęca do pobraniadarmowej aplikacji „MiastO!Żyje” gromadzącej informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych i społecznych odbywających się w Płocku. Aplikacja jest dostępna w sklepach Google Play i AppStore.


źródło POKiS
 

Johnny Winter w prelekcji Andrzeja Dorobka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

DOMY KULTURY, MIASTO PŁOCK - więcej informacji