2°C bezchmurnie

Katecheza w kinie - "Szare Anioły"

Kiedy: 2017-06-23 , godzina: 20:00 | Gdzie: Płock

KINO, Katecheza kinie Szare Anioły - zdjęcie, fotografia

Zatwierdzony przez papieża Franciszka zakon braci Franciszkanów Odnowy posługuje w najtrudniejszych miejscach na świecie - pośród gangów narkotykowych, prostytutek, wśród więźniów. Historie ich posługi są wstrząsające.

"Outcasts - Szare Anioły" to film o ludziach, którzy na wzór św. Franciszka z Asyżu wybrali czystość, posłuszeństwo i ubóstwo, aby ratować dla Chrystusa najnędzniejszych tego świata.

Przenieś się do więzienia w Centralnej Ameryce, przejdź przez mroczne ulice w Londynie i w Nowym Jorku oraz odwiedź najniebezpieczniejsze dzielnice w Irlandii. Wejdź w ciemny świat, który może rozjaśnić tylko wiara w Boga. Poznaj świat szarych aniołów. Projekt „Outcasts -Szare Anioły” mówi o pomocy najuboższym ludziom.

Mocne i prawdziwe historie ludzi dotkniętych przez życie, którym pomagają bracia Franciszkanie Odnowy. Młody zakon, niedawno zatwierdzony przez Papieża Franciszka, pracuje w najtrudniejszych miejscach na świecie: pośród gangów narkotykowych w Irlandii, prostytutek w Anglii, czy też pośród więźniów w Hondurasie. Niezwykłe historie poruszają do głębi serce i umysł, powodując, że zadajemy sobie pytania o cierpienie i sens naszego życia. Jednocześnie Szare Anioły to historia tych, którzy wybrali życie w służbie ubogim i cierpiącym.

Katecheza w kinie - "Szare Anioły" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

KINO, MIASTO PŁOCK - więcej informacji