6°C całkowite zachmurzenie

Konkurs z Excentrykami – znamy laureatów

konkursy, Konkurs Excentrykami znamy laureatów - zdjęcie, fotografia

W sobotę, 22 października w Orlen Arenie obejrzeć będzie można szlagierowy musical „Król swingu”. Redakcja nPlocka z tej okazji zorganizowała konkurs z nagrodami.

 

 Gwiazdami „Króla swingu” są Maciej Stuhr, który kreuje rolę tytułową oraz partnerujący mu Kuba Badach, Sonia Bohosiewicz i Natalia Rybicka. Musical powstał na bazie wielkiego sukcesu filmu Jerzego Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” nagrodzonego Srebrnymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni

 

Musical „Król swingu” to nie tylko wartka akcja, ale i genialna muzyka grana na żywo przez Big Collective Band pod dyrekcją Wiesława Pieregorółki. Widzowie mogą usłyszeć między innymi kultowe utwory Glenna Millera, Duke’a Ellingtona czy Cole’a Portera: „I'm Getting Sentimental”, „On the Sunny Side of the Street”, „Chattanooga Choo Choo”, oraz  „I've Got You Under My Skin”.

 

Nasz konkurs dotyczył właśnie jednego z utworów, które usłyszeć można zarówno w filmie „Excentrycy” jak i w musicalu „Król swingu”. Pytanie brzmiało: Co mają wspólnego Ewa Kuklińska i Alicja Majewska z filmem "Excentrycy"?

Odpowiedź jest dość prosta – obie panie śpiewają wspólnie znany jazzowy standard „Chattanooga Choo Choo”, który usłyszeć można zarówno w filmie, jak i w musicallu.”

Nagrody – płyty ze ścieżką dźwiękową z filmu „Excenrycy” wygrały Panie Anna B oraz Dominika Dąbrowska i Anna Gomoła. Nagrody odbierać będzie można od poniedziałku, 24 października w godzinach 8.00-16.00 przy ulicy Rembielińskiego 8.

Konkurs z Excentrykami – znamy laureatów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

konkursy, MIASTO PŁOCK - więcej informacji