2°C bezchmurnie

Mikołaj w Fundacji Pomagamy Dzieciom

Fundacja Portal Fm - Pomagamy Dzieciom zorganizowała dla swoich podopiecznych wigilię. W Centrum Organizacji Pozarządowych przy Misjonarskiej 22 dzieciaki niecierpliwi oczekiwali przyjścia świetego mikołaja i prezentów. Czas oczekiwania uświetniły kolędy, które śpiewała Aleksandra Kazimierska z Lipianek oraz program słowno-muzyczny przygotowany przez mgr. Aleksandrę Radaszkiewicz.

Po jego zakończeniu prezes Fundacji Portal FM Pomagamy Dzieciom, Piotr Nosarzewski oraz posel na Sejm RP. Elżbieta Gapińska wyruszyli w poszukiwaniu świętego mikołaja, który się zagubił. Na szczęście, wszystko się pomyślnie zakończyło i mikołaj dotarł do swoich fanów z workiem słodyczy.

Stół wigilijny przygotowała Joanna Nawrocka - Szmulewicz. Pyszne ciasta były dziełem rodziców podopiecznych Fundacji, natomiast poseł na Sejm RP, Piotr Zgorzelski ofiarował czekolady. Panowie Marek Cybulski i Arek Kochanowicz ofiarowali wsparcie na wyjazd podopiecznych Fundacji w góry.

Do wigilijnego stołu zasiedli przyjaciele Fundacji, m.in.  - Beata Ostaszewska, Agnieszka Tomczak, Iwona Kobylańska, Malgorzata Krajęta -Szagun, Anna Żołnowska, Bartosz Forysiak

Całość moderowała Gabriela Sadecka. Wszyscy obecni na drugiej już wigilii w Fundacji zakończyło wspólne zdjęcie z mikołajem. W rolę świętego mikołaja wcielił się lubiany przez najmłodszych i tych starszych i tych najstarszych  "Pajko"

 

 

Mikołaj w Fundacji Pomagamy Dzieciom komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

SPOŁECZNE, MIASTO PŁOCK - więcej informacji