3°C rozproszone chmury

Moskitiery przeciwalergiczne. Chronią dom i przynoszą ulgę

Siatki chroniące dom przed owadami są niezwykle skuteczne i wygodne. Dom powinien być schronieniem. Alergików powinna więc ucieszyć informacja, że w ten sam sposób można ochronić się także przed pyłkami! Jak to możliwe?

Jak to działa?

Zwykłe moskitiery wykonane są z mocnych tworzyw sztucznych – PCV lub włókna szklanego. Moskitiery przeciwalergiczne są odpowiednio gęściej splecione z cieńszych włókien, tak aby nie zmniejszały dostępu światła, ale zatrzymywały uczulające pyłki. Badania wykazują, że mają one aż ok. 95% skuteczność! Dla alergików taka instalacja na pewno będzie ogromną wygodą i znaczną pomocą w walce z uciążliwym uczuleniem.

Liczne korzyści – jedna instalacja

Dom powinien być miejscem, w którym znajduje się schronienie przed wszystkimi zagrożeniami z zewnątrz. Moskitiery przeciwalergiczne spełniają wiele niezwykle przydatnych funkcji. Po pierwsze – pełnią funkcję klasycznej moskitiery, czyli chronią wnętrze domu przed insektami i owadami, które są drażniące, odrażające i potencjalnie niebezpieczne. Po drugie – zatrzymują większość najbardziej alergennych pyłków przed przedostaniem się do pomieszczeń domu. Ponad to, siatka ma sporo pobocznych funkcji – zabezpiecza dom przed wtargnięciem drobnych zwierząt, wpadaniem liści i innych odpadów organicznych oraz jest dodatkowym zabezpieczeniem przed wypadnięciem z okna (w przypadku małych dzieci lub zwierząt domowych).

Droga, ale dobra inwestycja

Moskitiery przeciwalergiczne są misterniej wykonane, z materiałów o odpowiednio lepszej jakości. W związku z tym, są zauważalnie droższe od tych standardowych. Nie ma jednak wątpliwości, że jest to dobra inwestycja – jeden zakup i montaż niesie naprawdę wiele korzyści. Odpowiednio czyszczona i konserwowana posłuży przez wiele lat.

Alergiku, jeśli chcesz, by twój dom był dla ciebie w pełni bezpiecznym miejscem, w którym znajdziesz spokój i wytchnienie, rozważ instalację moskitiery przeciwalergicznej! Jeden zakup może znacznie poprawić komfort twojego codziennego życia.

Moskitiery przeciwalergiczne. Chronią dom i przynoszą ulgę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

blogi, MIASTO PŁOCK - więcej informacji