2°C bezchmurnie

„ORLEN dla Płocka – dzieciństwo z uśmiechem” 9 odsłona!

Kiedy: 2017-11-19 , godzina: 11:00 | Gdzie: SDK ul.Krzywoustego 3

PKN Orlen - wiadomości ze Spółki , „ORLEN Płocka dzieciństwo uśmiechem” odsłona! - zdjęcie, fotografia

Powoli dobiega końca tegoroczny  projekt „ORLEN dla Płocka -  dzieciństwo z uśmiechem” - czyli cykl spotkań ze sztuką teatralną organizowanych dla dzieci w wieku 4 – 9 lat w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej.

 

Od marca do grudnia, raz w miesiącu dzieci i ich opiekunowie mogli obejrzeć spektakle artystów scen m.in. łódzkiej, wrocławskiej czy słupskiej; niekiedy wziąć udział w przedstawieniu, zrobić zdjęcie z postaciami występującymi w bajkach, a co najważniejsze – z uśmiechem od ucha do ucha miło spędzić czas.

 

Teatrzyki cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przy okazji ostatniego, październikowego spektaklu sala widowiskowa Spółdzielczego Domu Kultury PSM L-W wypełniona była po brzegi! Przed nami jeszcze dwa spotkania, a najbliższe już 19 listopada.

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem projektuzaprasza najmłodszych płocczan i ich rodziców do SDK PSM L-W na musicalową opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia? Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę odbiorcy, który przy okazji zabawy wyciągnie wiele pouczających wniosków.

 

Spektakl, który zagrany będzie na deskach sceny SDK PSM L-W (pierwszy - o godz. 11.00 i drugi – o godz. 14.00) zaprezentują artyści sceny gdańskiej- Teatr Katarynka.

 

Zgodnie z sugestiami pracujących rodziców i opiekunów zmieniliśmy formę dystrybucji bezpłatnych wejściówek, po którezapraszamy do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w dniach 15 i 16 listopada w godzinach 17.00-19.00. Dzienna liczba biletów jest limitowana.

 

Przypominamy także, że w celuzapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jednocześnie informujemy, iż jednaosoba może otrzymaćmaksymalnie  dwie wejściówki.

 

Zapraszamy.

Do zobaczenia!

 

„ORLEN dla Płocka – dzieciństwo z uśmiechem” 9 odsłona! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

PKN Orlen - wiadomości ze Spółki , MIASTO PŁOCK - więcej informacji