13°C lekkie zachmurzenie

Pływanie z Orlenem. Za darmo

DOROŚLI, Pływanie Orlenem darmo - zdjęcie, fotografia

Polski Koncern Naftowy Orlen przygotował kolejne przedsięwzięcie, w którym partnerem jest płocki WOPR. Tym razem to bezpłatne lekcje pływania.

 

Zajęcia, które odbywać się będą na Podolance, są przeznaczone dla dzieci z płockich szkół podstawowych oraz dla osób dorosłych, które ukończyły już czterdziesty rok życia. – Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo w wodzie. Dlatego wraz z płockim WOPR-em pragniemy zachęcić dzieci  i osoby dorosłe do efektywnej nauki pływania. Celem naszego programu jest nauka pływania i radzenia sobie na otwartych akwenach wodnych – mówi Rafał Pasieka, dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN Orlen. – Ważnym elementem zajęć będzie też nabycie wiedzy i umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Jestem przekonany, że działania te wpłyną na poprawę bezpieczeństwa nad wodą

Nauka pływania odbywać się będzie pod czujnym okiem instruktorów płockiego WOPR-u. Projekt przewiduje nie tylko naukę pływania, ale również podstawowych zasad ratownictwa i samoratownictwa. Dzieci rekrutowane będą w szkołach podstawowych. Osoby w wieku 40+, które zechcą wziąć udział w programie, powinny wypełnić deklarację uczestnictwa dostępną na stronie www.woprplock.pl Lekcje rozpoczną się w październiku 2016roku i potrwają do maja 2017 roku.

„Bezpłatne lekcje pływania” to kolejny projekt wchodzący w skład społecznego programu „Orlen dla Płocka” adresowanego do mieszkańców Płocka i regionu płockiego. Warto przypomnieć, że w lecie odbywały się „Bezpieczne wakacje z Orlenem” – dzięki orle nowskiej dotacji nad jeziorem w Grabinie zorganizowane zostało strzeżone kąpielisko.

Pływanie z Orlenem. Za darmo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

DOROŚLI, MIASTO PŁOCK - więcej informacji