3°C bezchmurnie

Podwieczorek patriotyczny przy pomniku Wacława Milke

Kiedy: 2018-11-10 , godzina: 16:00 | Gdzie: Płock

WIADOMOŚCI, Podwieczorek patriotyczny pomniku Wacława Milke - zdjęcie, fotografia

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych podczas tradycyjnego Podwieczorku Patriotycznego, w roku Jubileuszu 100-lecia odzyskania Niepodległości na Starym Rynku w Płocku.


W sobotę 10 listopada br. Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, Książnica Płocka im. W. Broniewskiego oraz Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” zapraszają płocczan na wspólne, radosne śpiewanie pieśni patriotycznych podczas organizowanego już po raz szósty Podwieczorku Patriotycznego. Podobnie, jak w latach ubiegłych uroczystość rozpocznie się o godzinie 16.00 na Placu Starego Rynku, przy pomniku - ławeczce Druha Wacława Milke.

Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowano śpiewniki z tekstami pieśni patriotycznych,
w których znajduje się miejsce na przybicie okolicznościowej pieczęci. Na dużym telebimie wyświetlone zostaną teksty śpiewanych pieśni, przeplatane historycznymi zdjęciami.


Zgromadzonych na Starym Rynku, organizatorzy zagrzewać będą częstując ich gorącą herbatą. Nie zabraknie białoczerwonych rekwizytów – wstążeczek, chorągiewek i wiatraczków. Całość połączy gawęda o historii naszego miasta i państwa. W roku Jubileuszu 100-lecia odzyskania Niepodległości zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym, łączącym wieczorze.

Gdzie: Stary Rynek w Płocku

Kiedy: 10 listopada, godz. 16.00

WIADOMOŚCI, os.STARE MIASTO - więcej informacji