2°C bezchmurnie

POKiS - Paweł Wójcik i jego Wysocki

Kiedy: 2018-01-12 , godzina: 20:00 | Gdzie: POKiS

DOMY KULTURY, POKiS Paweł Wójcik Wysocki - zdjęcie, fotografia

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na dwa wyjątkowe wieczory z piosenkami Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka. Koncerty płockich muzyków, promujące ich najnowszy album, odbędą się 12 i 19 stycznia 2018 roku w sali koncertowej POKiS, a bilety będą dostępne już od środy 20 grudnia.

Paweł Wójcik zazwyczaj w swoich utworach porusza tematy związane ze swoim rodzinnym miastem, Płockiem.Zaczął tworzyć muzykę i pisać teksty już jako dojrzały, ukształtowany mężczyzna. Szybko okazało się, że trafia w sedno i jak nikt inny potrafi opisać, to o czym wszyscy wiemy ale nie zawsze potrafimy nazwać.

Wójcik jest zdobywcą Grand Prix im. Jonasza Kofty 31. Międzynarodowego
Festiwalu Bardów OPPA 2013, Grand Prix festiwalu w Ostrołęce oraz nagrody im. Wojciecha Bellona na 48. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Sam pisze teksty i muzykę do swoich piosenek. Wydał płyty: „Piosenka ze szkłem”, „Obrazki” i „Uliczna”. Koncertuje wspólnie z Tomaszem Sarniakiem (instrumenty klawiszowe). Na najnowszą płytę „Wysocki po mojemu” składają się jego tłumaczenia i osobiste interpretacje utworów Włodzimierza Wysockiego.

Koncerty Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka „Wysocki po mojemu” odbędą się 12 i 19 stycznia o godzinie 20 w sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki (ul. Tumska 9a). Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży (35 zł w dniu koncertu) będzie można kupić już od 20 grudnia w Bileterii POKiS oraz na www.pokis.infoserw.pl.

 

POKiS - Paweł Wójcik i jego Wysocki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

DOMY KULTURY, MIASTO PŁOCK - więcej informacji