2°C bezchmurnie

Policja szuka świadków wypadków

NA SYGNALE, Policja szuka świadków wypadków - zdjęcie, fotografia

Płoccy policjanci zwracają się z apelem o kontakt do ewentualnych świadków następujących wypadków drogowych, do których doszło w listopadzie i grudniu 2017 roku.

1. Zdarzenie z dnia 3.11. około 16.30, w miejscowości Bronowo Kmiece, gdzie doszło do potrącenia pieszego przez kierującego samochodem vw touran. W wyniku potrącenia pieszy zmarł.


2. Zdarzenie z dnia 28.11. około 17.53, w Płocku na ul. Medycznej, gdzie doszło do potrącenia pieszej przez kierującego samochodem fiat siena. W wyniku potrącenia piesza doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.


3. Zdarzenie z dnia 06.12. około 5.50, w miejscowości Stare Proboszczewice, gdzie doszło do zderzenia samochodu bmw z ciężarówką man. W wyniku zdarzenia kierowca bmw zmarł.


Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat powyższych zdarzeń proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym w/w. sprawy. Kontakt osobisty budynku KMP Płock, al. Kilińskiego 8, pok. 318 lub telefonicznie pod nr 24 266 15 81 i pod nr tel. alarmowych 112 i 997. 

Policja szuka świadków wypadków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

NA SYGNALE, MIASTO PŁOCK - więcej informacji