3°C rozproszone chmury

Przedsiębiorcza kobieta

Kiedy: 2017-12-16 , godzina: 17:30 | Gdzie: Płock

SPOŁECZNE, Przedsiębiorcza kobieta - zdjęcie, fotografia

"Przedsiębiorcza Kobieta" to ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Przedsiębiorcza Kobieta to projekt odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Spotkania odbywają się cyklicznie – każde z nich składa się z części szkoleniowej bezpośrednio związanej z obowiązującym tematem (2,5 h), części inspirującej (1h) polegającej na rozmowie z kobietą sukcesu oraz przerwy integracyjnej. Taka forma pozwala na stworzenie wydarzeń atrakcyjnych i wyjątkowych, na których każda kobieta może znaleźć coś dla siebie – rozwijać się, poznać ciekawych ludzi i spędzić miło czas.

Uczestniczkami spotkań są kobiety w różnym wieku – od studentek po aktywne zawodowo kobiety chcące rozwijać swoją osobowość, zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie przedsiębiorczości. Celem Projektu jest, aby kobiety nie bały się własnych możliwości i umiały je efektywnie wykorzystywać.

16 listopada o godz. 17.30 na Gmachu Głównym PW Płock w sali 39 organizowanego przez Studenckie Forum Bussines Center Club.

PRELEGENCI:

Katarzyna Królikowska - tyflopedagog, rehabilitant wzroku, instruktor orientacji przestrzennej. Od 20 lat pracuje w Miejskim Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku. Jest również właścicielką firmy Veni.Vidi- terapia i rehabilitacja wzroku. Współpracuje z płockimi uczelniami wyższymi ( SWPW oraz PWSZ), gdzie wykłada tyflopedagogikę.

Sandra Panuś - związana z modą od 9 lat. Pasjonatka życia i mody. Blog http://sandrapanus.pl to jej trzecie dziecko
Pisze o modzie użytkowej i rozkłada życie na części akceptując szczęścia. Doświadcza kulturę i aktywne spędzanie czasu wolnego.
Moda i jej udział w życiu codziennym interesują naszą prelegentką od zawsze, chętnie dzieli się swoją wiedzą, pomagając innym jak dobrze wyglądać w zgodzie ze sobą. Absolwentka warsztatów stylizacji Glamour, ELLE, Krzysztofa Łoszewskiego, Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Swoje doświadczenie pogłębia podczas współpracy z magazynem modowym ELLE np. podczas okładkowej sesji zdjęciowej – modelka Magdalena Frąckowiak. Współpracuje przy tworzeniu kampanii reklamowych, tworzeniu tekstów dla magazynu Gala oraz InStyle Polska.

Aleksandra Bartosik- "Uczennica Liceum Plastycznego w Płocku. Jej pasją jest malowanie, rysowanie i projektowanie. Uwielbia pozować przed obiektywem aparatu. W przyszłości chciałaby zostać wizażystką. Brała udział w 3 edycji programu "TopModel". Znalazła się w ścisłej czołówce czternastu dziewczyn, które spędziły kilka tygodni w domu modelek. Kontrakt z agencją „D`Vision” i inne zlecenia, takie jak na przykład program „Project Runway” to kolejne sukcesy na jej koncie. Jest właścicielką fantastycznie prosperujacego salonu "MakemeUp" w Płońsku. Ma swoją pasję, która stała się jej zawodem, a to w życiu jedna z najważniejszych rzeczy! Zainspiruje, zaznaczy co w życiu ważne, opowie jak dążyć do celu, nie poddawać się.

Przedsiębiorcza kobieta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

SPOŁECZNE, MIASTO PŁOCK - więcej informacji