7°C słabe opady deszczu

Przypływowe, elektryczne podgrzewacze do wody - które wybrać?

JAK TEMU ZARADZIĆ, Przypływowe elektryczne podgrzewacze które wybrać - zdjęcie, fotografia

Wyroby Dafi zapewniają szereg korzyści, z których najważniejsze to energooszczędność, bezpieczeństwo oraz ekologia. Nasze podgrzewacze wody posiadają aż 3 lata gwarancji. Dzięki zastosowanemu systemowi ochrony jakości możemy oferować produkt wnikliwie przetestowany i wypróbowany poprzez naszych pracowników. Przepływowy ogrzewacz wody znakomicie nadaje się do montażu w dowolnym budynku. Pozwoli zdecentralizować sposób podgrzewania wody użytkowej. Kluczowymi powodami przemawiającymi za doborem elektrycznego podgrzewacza wody zamiast bojlera pojemnościowego jest jego sposób działania.

Przepływowe podgrzewacze wody, które kupisz na stronie http://ogrzewacze.dafi.pl mają niezwykle łatwą konstrukcję, w błyskawicznym czasie grzeją wodę, mają małe gabaryty i małe straty ciepła. Ogromną przewagą naszych towarów jest to, iż każdy podgrzewacz przepływowy Dafi produkowany jest w naszej wytwórni znajdującej się w Kielcach. Pełen przebieg realizacji – od projektowania, poprzez realizację poszczególnych modułów, kończąc na montażu oraz pakowaniu – ma miejsce w Polsce. Wykorzystujemy jedynie wypróbowane, znakomitej jakości tworzywa oraz materiałów. W swojej propozycji posiadamy ogrzewacze nadumywalkowe oraz ogrzewacze podumywalkowe.

Wszystko po to, by sprostać potrzebom naszych kontrahentów. Ogrzewacz podumywalkowy znakomicie nadaje się do zamontowania pod umywalką lub obok prysznica. Ogrzewacz tego typu może dostarczać ciepłą wodę użytkową do więcej niż jednego punktu. Ogrzewacze nadumywalkowe znakomicie sprawdzą się w kuchni bądź łazience. Znajdują się bezpośrednio przy punkcie poboru wody przez co straty ciepła są śladowe.

JAK TEMU ZARADZIĆ, MIASTO PŁOCK - więcej informacji