7°C słabe opady deszczu

W sobotę odbędą się Targi Zdrowego Życia. Wystąpi Zbigniew Wodecki

ZDROWIE, sobotę odbędą Targi Zdrowego Życia Wystąpi Zbigniew Wodecki - zdjęcie, fotografia

 

W najbliższą sobotę, 3 października, płocka Orlen Arena zamieni się w najbardziej przyjazne seniorom miejsce w Płocku. Tego dnia odbędzie się kolejna edycja Targów Zdrowego Życia.

 

Targi Zdrowego Życia – Senior 2015 to impreza wystawiennicza o charakterze edukacyjno-kulturalnym dedykowana osobom starszym i ich rodzinom. Targi te, to przede wszystkim okazja do tego, by każdy senior mógł skorzystać z bezpłatnych badań i porad specjalistów.

Będą to między innymi badania wzroku, bezpłatny pomiar tkanki tłuszczowej. Na targach będzie można zasięgnąć porady specjalistów ortopedów i podologów, swoją ofertę zaprezentuje ośrodek rehabilitacyjny. Seniorzy będą mogli skorzystać z oferty szkoleń z rozwoju osobistego oraz zapoznać się z ofertą sportową.

Swoje stoiska będą miały firmy związane z modą, biżuterią i zegarkami, nie zabraknie również stoisk z rękodziełem. Seniorzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad dietetycznych, farmaceutycznych i kosmetycznych. Będzie można zakosztować regionalnych przysmaków w tym: miodów, herbat i wiele więcej.

Występy artystyczne uświetni Zbigniew Wodecki, oprócz tego przewidziane jest mnóstwo konkursów z cennymi nagrodami, między innymi konkursy filmowe i wiele innych.

Udział w imprezie potwierdziło wiele firm i instytucji. To unikalna okazja by poznać te, które są spoza Płocka i zawitają do naszego miasta po raz pierwszy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Targi potrwają od godz. 12 do 21.30.

 

W sobotę odbędą się Targi Zdrowego Życia. Wystąpi Zbigniew Wodecki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

ZDROWIE, MIASTO PŁOCK - więcej informacji