3°C bezchmurnie

Wszystkich Świętych - apel Policji

WIADOMOŚCI, Wszystkich Świętych Policji - zdjęcie, fotografia

Cmentarz w Imielnicy. Na wszystkich małych osiedlowych uliczkach pojawią się zakazy parkowania. Nie wolno będzie zostawiać pojazdów na jezdni ul. Harcerskiej, a jedynie w zatoczkach. Wprowadzenie takiej organizacji ruchu nastąpi 1 listopada o godz. 5.00 rano. Przy pozostałych nekropoliach zmian w organizacji ruchu nie będzie.

Apel dla odwiedzających cmentarzy. Nie nośmy przy sobie dużej gotówki, a wartościowych przedmiotów, takich jak klucze czy dokumenty nie trzymać w reklamówkach i otwartych kieszeniach. Poruszając się komunikacją miejską torebki należy trzymać przed sobą, nie wolno też zostawiać swoich rzeczy na grobie bez nadzoru. Pamiętajmy, że okazja czyni złodzieja. 

 Funkcjonariusze ruchu drogowego będą realizowali czynności mające na celu ograniczenie negatywnych zachowań na drogach, zapewnienie ich użytkownikom bezpiecznej podróży do miejsc docelowych i powrotu do domu oraz utrzymanie płynności ruchu. Policjanci swoim nadzorem obejmą miejsca, gdzie nastąpią zmiany w organizacji ruchu drogowego w okolicach cmentarzy i tam gdzie ruch dla pojazdów zostanie całkowicie zamknięty. Na bieżąco będą dostosowywać intensywność działań adekwatnie do natężenia ruchu i uwarunkowań drogowych - poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. 

WIADOMOŚCI, MIASTO PŁOCK - więcej informacji