2°C bezchmurnie

Z .Nowoczesnej do stowarzyszenia Płock TuMy

SPOŁECZNE, Nowoczesnej stowarzyszenia Płock - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie Płock TuMy jest stowarzyszeniem ludzi kochających Płock oraz szanujących lokalną społeczność. Chcemy, aby każdy z Was poczuł jak ważną częścią naszej lokalnej płockiej społeczności może być każdy z nas. Niedawno jeszcze w .Nowoczesnej, teraz w nowym stowarzyszeniu. Stowarzyszenie Płock TuMy ma ambicje polityczne, ale jak mówi Bartosz Leszczyński jesteśmy realistami, chcemym aby mieć własnego przedstawiciela w Radzie Miasta Płocka

Na profilu facebookowym zamieszczono następujący tekst adresowany do płocczan

Jesteście świadkami powstania projektu inicjatywy społecznej, jakim jest Stowarzyszenie Płock TuMy. To bardzo istotne wydarzenie w życiu naszego miasta i społeczności lokalnej. Stowarzyszenie Płock TuMy to przede wszystkim świeży powiew inicjatywy w celu zrzeszenia społeczeństwa, które chce odważnie, z pełną determinacją, aktywnością i dzięki wspólnemu zaangażowaniu pracować dla naszego miasta. 
Płock jest dla nas wartością nadrzędną. Nam, mieszkańcom grodu mazowieckiego, szczególnie na sercu leży dobrobyt naszego miasta, jego osiągnięcia w dziedzinach gospodarczych, artystycznych i sportowych oraz troska o środowisko naturalne naszego regionu. Jednymi z najważniejszych dla nas wartości jest także problematyka swobód obywatelskich i krzewienie idei demokratycznych i patriotycznych wśród najmłodszego pokolenia płocczan.
Marzy nam się Płock pełen sukcesów gdzie uwzględniane oraz respektowane są głosy i inicjatywy naszego społeczeństwa. Miasto, gdzie w sposób logiczny i przemyślany, wdraża się politykę proekologiczną, gdzie pamięta się o dziedzictwie kulturowym i historycznym, gdzie szanuje się postawy obywatelskie i wartości demokratyczne. 
Z pełną determinacją pragniemy realizować nasze cele, aby stworzyć nową jakość w płockiej przestrzeni publicznej. Głęboko wierzymy w sukces naszego przedsięwzięcia i zmiany, których będziemy współautorami właśnie dzięki naszym wnioskom i interpelacjom kierowanym do właściwych instytucji i urzędów.
Stowarzyszenie Płock TuMy cechuje otwartość i zrozumienie dla wszelakich inicjatyw i pomysłów. Nawiązując z nami współpracę lub zasilając nasze szeregi można przyczynić się do rozwoju naszego miasta i mieć realny wpływ na swoją przyszłość w Płocku – w naszym Płocku.
Zapraszamy do uczestnictwa w naszym projekcie.

SPOŁECZNE, MIASTO PŁOCK - więcej informacji