7°C słabe opady deszczu

Zagęszczanie ruchów politycznych

SPOŁECZNE, Zagęszczanie ruchów politycznych - zdjęcie, fotografia

Zbliżają się wybory samorządowe. Politycy zagęszczają ruchy. Niebawem w trasę po Polsce wyruszy PISBUS który zapewnie trafi do Płocka. Do swoich racji będą przekonywać zwolennicy Ryszarda Petru i Kukiz`15. 

Płockie Koło Nowoczesnej zaprasza 19.04 o 17:30 do Przetworni na spotkanie otwarte z Ryszardem Petru. Wizyta założyciela Nowoczesnej związana jest z jego stowarzyszeniem „Plan Petru”.To druga wizyta w naszym mieście, poprzednio lider Nowoczesnej odwiedził nasze miasto w lipcu 2017 roku. Tematy spotkania Ryszarda Petru w Płocku będą dotyczyć podstawowych sfer życia  - edukacji, służby zdrowia, kultury, gospodarki, bezpieczeństwa. Warto przyjść i podyskutować o tym, co wymaga naprawy po dwóch latach rządów PiS-u i jak to zrobić. Wynikiem wszystkich spotkań Petru z obywatelami będzie Wspólny Plan Naprawy Państwa, który będzie wdrożony po odejściu PiS-u od władzy - wspólnie stworzymy i zrealizujemy program rozwoju Polski nowoczesnej, tolerancyjnej, bezpiecznej, zamożnej i europejskiej - Ryszard Petru. Stowarzyszenie Plan Petru to ponadpartyjna płaszczyzna wspólnej pracy nad „Planem Naprawy Państwa”, który będzie najlepszą alternatywą dla obecnie realizowanej przez rząd PiS polityki społeczno-gospodarczej. Główne tematy to wybory samorządowe w Płocku, bieżące wydarzenia w oraz „Plan Petru”.

Tego samego dnia zaledwie pół godziny wcześniej, o godzinie 17,00 w Spółdzielczym Domu Kultury rozpocznie się spotkanie z płocczanamu posła RP na Sejm Marka Jakubika z Kukiz`15.

I znów ponownie wybuchnie nowa wojna o głosy wyborców, wojna na słowa.

Kto wygra tym razem? Przypomina się dialog z filmu Jak rozpętałem II wojnę światową.

Kiedros - "O jaką Polskę chcesz walczyć?"
Franek - "Jak to o jaką? Przecież Polska jest tylko jedna..."

 

 

 

Zagęszczanie ruchów politycznych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

SPOŁECZNE, MIASTO PŁOCK - więcej informacji