3°C bezchmurnie

"Zupa Anioła" i "micha Szefa"

Kiedy: 2018-10-20 , godzina: 16:00 | Gdzie: Gospoda Stary Rynek

WIADOMOŚCI, Anioła micha Szefa - zdjęcie, fotografia

Spotkanie klasowe po wielu latach z przyjaciółmi z podstawówki, to fajna rzecz. Ale jak zaskoczyć ich, skoro spotykamy się często? Hm, każda kobieta to Anioł, więc zupą Anioła, a każdy facet lubi michę, więc michą Szefa.

Zaczęło się niewinną rozmową z kelnerką o terminie spotkania, potem karcie dań i propozycjach na wieczorne menu.

Wtedy pojawił się On - szef kuchni, jak zawsze kulturalny i tworzący rodzinną atmosferę. ...Kochani cieszę się , że znowu u nas gościcie - powiedział podchodząc do nas i witając się serdecznie. To na ile osób ta impreza - spytał.

Omówiliśmy szczegóły ustawienia stołu i wstępne menu, jak i napoje rozluźniające atmosferę spotkania. Dziękujemy, to do zobaczenia - pożegnałem się i już mieliśmy wyjść z partnerka z lokalu, gdy Szef zaoponował - zaraz, zaraz, musicie skosztować czegoś specjalnego, usiądźcie.

Po kilku minutach na naszym stoliku pojawiły się miseczki z zupami. Szef z uśmiechem zachęcał - dla pani - zupa Anioła, a dla pana micha szefa.

Dopiero po skosztowaniu zrozumieliśmy, że nazwy nie są przypadkowe. Zupa Anioła łączy smak niebiańskiej słodkości z pikanterią, a micha szefa zaspokoi smak każdego, kto potrafi docenić kunszt dobrej męskiej zupy.

A co składa się na całokształt pięknie nazwanych zup? O tym przekonacie się jak odwiedzicie GOSPODĘ, tak tę przy Ratuszu. WARTO! ... jeszcze czuję NIEBO W GĘBIE...

"Zupa Anioła" i "micha Szefa" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

WIADOMOŚCI, MIASTO PŁOCK - więcej informacji