2°C słabe opady deszczu

kochasz swojego pupila???

Dodano: 2015-04-18 12:49:23

Każdy kto ma zwierzaka w domu wie, że jego pupil musi załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Dopóki nie zostanie wynaleziony kibelek dla piesków ich opiekunowie maja obowiązek sprzątać odchody pozostawione na trawnikach. Można kupić specjalne torebki, które pozwolą nie wybrudzić rączek, zebrać kupkę i zanieść do kosza na śmieci. W przeciwnym razie zasrane trawniki nie pozwolą na wypoczynek na trawie. Szczytem bezczelności jest gdy pani wycieka tyłek pieska chusteczką higieniczną po czym rzuca ją na odchody i odchodzi i dlatego czas to zmienić. Każdy kto widzi ten problem powinien zgłaszać go straży miejskiej a mandat do 500zł nauczy rozumu właścicieli pupili którzy bardzo je kochaja i dlatego będą po nich sprzątać.
odpowiedz cytuj
kosmetyczka dodano: 2015-05-06 21:54:49
Tak naprawdę to każdy ma to gdzieś przepraszam bo obrażę  wyjątki,które sprzątają po swoich pupilach.Sama spotkałam się wręcz z perfidią posiadaczy piesków którzy przychodzą na teren innych placów,trawników,pod inne okna domowników żeby nie brudzić przy swoich posiadłościach,tak posiadłościach bo przeważnie są to ludzie którzy są \"na poziomie\".Sama rano chodzę do pracy i na 5,6 piesków z którymi wychodzą właściciele żaden nie sprząta i tak naprawdę gdzie jest straż miejska ,może mandacik w wysokości 500 zł pomógłby w wyciągnięciu nawet zwykłej foliowej torebki i posprzątaniu po swoim pupilku.ludzie przecież wy też możecie wdepnąć w to g.... i napewno nie będzie wam miło..POSIADACZKA PSA W PRZYSZŁOŚCI ALE NAPEWNO SPRZATAJĄCA PO NIM
odpowiedz cytuj
Ana_26 dodano: 2015-12-15 09:06:52
Na szczęście coraz więcej ludzi sprząta po swoich psach,jednak zdarzają się tacy co niestety nie sprzątają,ale mam nadzieję że to się wkrótce zmieni i bedą to nie liczne przypadki.
odpowiedz cytuj
zuzanka dodano: 2016-05-31 22:44:37
Dla mojego psa chyba bym zrobiła wszystko, traktujemy go jak członka rodziny i sprzątamy po nim, bo to już na moim osiedlu normalne. Zastanawiam się, jak zabezpieczacie swoje zwierzaki przed zaginięciem? Teraz w konkursie http://www.zdrowyfutrzak.pl/pl/konkurs/ mozna wygrac zawieszkę identyfikacyjną mysafety - bardzo szybka i skuteczna metoda odnalezienia właściciela zguby. Macie takie?
odpowiedz cytuj
AdaadA dodano: 2016-09-22 22:46:12
Nie mamy ale postawa godna pochwalenia. Osoby, które nie potrafią przestrzegać podstawowych zasad współżycia w mieście powinny wyprowadzić się na wieś i ciekawe czy własnym podwórku również nie sprzątaliby po swoich psiakach.
odpowiedz cytuj
MartynaKaminska dodano: 2017-03-20 11:11:37
nie mam zwierzaka, jednak uważam, że osoby, które nie sprzątają po swoim pupilu nie powinny mieć w ogóle zwierząt. Jedno jest nierozerwalnie powiązane z drugim!
odpowiedz cytuj
wero01 dodano: 2017-04-07 13:53:23
popieram, lepiej sprzatac po pupilach 
odpowiedz cytuj

1 ... 1