19°C bezchmurnie

odradzam współpracę z firmą FORMAT, studio mebli kuchennych

Dodano: 2017-01-30 23:16:52
Tagi: WIADOMOŚCI

Współpraca masakra, facet się nie pojawia, nie ma z nim kontaktu, nie ma pracowników (z wyjątkiem jakiegoś \"praktykanta\"), zaliczka przekazana...
odpowiedz cytuj
AgataBata dodano: 2018-05-02 23:47:54
Ja również radzę się trzymać z dala od tej firmy. Właściciel jest niesłowny, nie dotrzymuje terminów. Ludzie czekają po kilka miesięcy z nieskończonymi kuchniami, brakującymi frontami. Ludzie się z nim sądzą, bo nie wywiązał się z umów. Na naprawy gwarancyjne nie ma nawet co liczyć. Szkoda nerwów i pieniędzy. Dowiedziałam się niedawno, że nie tylko ja zostałam poszkodowana przez tę firmę, tych osób jest całkiem spora grupa. 
odpowiedz cytuj
Klienci dodano: 2018-05-07 17:27:26

Studio Format to zwykli naciągacze. Umowa podpisana w grudniu 2017 r - termin realizacji przypadał na marzec 2018, została wpłacona duża zaliczka - ok. 80% końcowej ceny zamówionej zabudowy kuchennej. Do tej pory meble kuchenne nie zostały wykonane, pomimo odstąpienia od umowy drogą prawną- pieniądze nie zostały odzyskane. Pan się nie odzywa, ta firma to zwykli OSZUŚCI! Pomimo wielu klientów postawionych w takiej sytuacji firma nadal funkcjonuje Prosze uważac i nie dawać się naciągać!
odpowiedz cytuj
Sylwia Radecka dodano: 2018-06-26 09:43:52
Witam serdecznie,ja również mam olbrzymie problemy z tą firmą. Pan ma miliony wymówek... kuchnia miała byc na koniec stycznia... obecnie nie odbiera telefonów... nie moge korzystac z kuchni... proszę o kontakt jak Państwo sobie z nimi poradziliście? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
odpowiedz cytuj
Sylwia Radecka dodano: 2018-06-26 09:44:43
Witam serdecznie,ja również mam olbrzymie problemy z tą firmą. Pan ma miliony wymówek... kuchnia miała byc na koniec stycznia... obecnie nie odbiera telefonów... nie moge korzystac z kuchni... proszę o kontakt jak Państwo sobie z nimi poradziliście? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
odpowiedz cytuj
Sylwia Radecka dodano: 2018-06-26 09:45:00
odpowiedz cytuj
Sylwia Radecka dodano: 2018-06-29 10:36:41
Witam, też zostałam oszukana przez tę firmę...serdecznie proszę wszystkich poszkodowanych o kontakt 698585433
odpowiedz cytuj
Sylwia Radecka dodano: 2018-06-29 13:59:09
SPROSTOWANIEod lutego jestem zwodzona przez firmę i meble nadal są nieskończone, a firma ma termin zakończenia prac u mnie do dnia 30.06.2018 r. - na moje pisemne wezwanie do realizacji umowy, więc powoli zaczynam się czuć lekceważona... ale \"oszukana\" na tę chwilę to za duże słowo, za co firmę FORMAT przepraszam. Poczekam do jutra. Liczę, że firma okaże się w efekcie wiarygodna, o czym niezwłocznie poinformuję.
odpowiedz cytuj
Sylwia Radecka dodano: 2018-07-03 21:05:36

odpowiedz cytuj
Sylwia Radecka dodano: 2018-07-03 21:06:30

odpowiedz cytuj
Sylwia Radecka dodano: 2018-07-03 21:07:02

odpowiedz cytuj

1 ... 1