21°C bezchmurnie

odradzam współpracę z firmą FORMAT, studio mebli kuchennych

Dodano: 2017-01-30 23:16:52
Tagi: WIADOMOŚCI

Współpraca masakra, facet się nie pojawia, nie ma z nim kontaktu, nie ma pracowników (z wyjątkiem jakiegoś \"praktykanta\"), zaliczka przekazana...
odpowiedz cytuj
AgataBata dodano: 2018-05-02 23:47:54
Ja również radzę się trzymać z dala od tej firmy. Właściciel jest niesłowny, nie dotrzymuje terminów. Ludzie czekają po kilka miesięcy z nieskończonymi kuchniami, brakującymi frontami. Ludzie się z nim sądzą, bo nie wywiązał się z umów. Na naprawy gwarancyjne nie ma nawet co liczyć. Szkoda nerwów i pieniędzy. Dowiedziałam się niedawno, że nie tylko ja zostałam poszkodowana przez tę firmę, tych osób jest całkiem spora grupa. 
odpowiedz cytuj
Klienci dodano: 2018-05-07 17:27:26

Studio Format to zwykli naciągacze. Umowa podpisana w grudniu 2017 r - termin realizacji przypadał na marzec 2018, została wpłacona duża zaliczka - ok. 80% końcowej ceny zamówionej zabudowy kuchennej. Do tej pory meble kuchenne nie zostały wykonane, pomimo odstąpienia od umowy drogą prawną- pieniądze nie zostały odzyskane. Pan się nie odzywa, ta firma to zwykli OSZUŚCI! Pomimo wielu klientów postawionych w takiej sytuacji firma nadal funkcjonuje Prosze uważac i nie dawać się naciągać!
odpowiedz cytuj

1 ... 1