Jakie wieszaki na medale warto kupić?

Jakie wieszaki na medale warto kupić?

Dom i Ogród

Odpowiednie zaprezentowanie swoich osiągnięć bywa dużym problemem dla sportowców. W większości domów nie ma miejsca, w którym można zgromadzić zdobyte medale i puchary – w związku z tym takie nagrody lądują najczęściej wśród przedmiotów codziennego użytku w szufladach czy na półkach. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są specjalne, metalowe wieszaki. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich zakupie!

Czym wyróżniają się wysokiej jakości wieszaki na medale?

W pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę design produktu, na którym sportowiec umieści swoje najważniejsze trofea. To bardzo ważne, by wyrób był atrakcyjny wizualnie i pasował do większości najpopularniejszych stylów architektonicznych. Zdecydowanie najlepiej wyglądają wieszaki na medale stworzone ze stali pomalowanej farbą proszkową, które zazwyczaj są dostępne w wielu różnych kolorach.

Trzeba również pamiętać o tym, że produkt musi być zarówno estetycznie wykonany, jak i funkcjonalny. Przy podejmowaniu wyboru sportowiec powinien zatem wziąć pod uwagę, ile w danym modelu jest miejsca na medale. Najlepsze wieszaki są dodatkowo zaopatrzone w specjalną półeczkę, na której można postawić puchary.

Ważnym aspektem jest też z pewnością łatwy i bezproblemowy sposób montażu. W większości przypadków produkty metalowe przyjeżdżają do klienta w całości – wystarczy je tylko przymocować do ściany za pomocą śrub bądź wkrętów. To doskonałe, bardzo trwałe rozwiązanie.

Wiele osób skupia się również na tym, by zakupione wieszaki na medale były jak najprostsze w czyszczeniu. Wyroby pomalowane farbą proszkową mają bardzo charakterystyczną fakturę, którą można z łatwością oczyścić z kurzu czy zabrudzeń za pomocą najzwyklejszej ścierki nasączonej wodą.

Wieszaki na medale do salonu bądź biura

Własna sekcja z osiągnięciami sportowymi wygląda bardzo efektownie i od razu przykuwa uwagę gości. Każdy sportowiec zdecydowanie powinien rozważyć stworzenie takiego miejsca. Wieszaki są znakomitym rozwiązaniem, ponieważ są lekkie, przyjemne dla oka i nie ograniczają przestrzeni dostępnej w pomieszczeniu.