Polecani producenci AGD w Polsce – ranking

Dom i Ogród

Artykuły gospodarstwa domowego należą do najważniejszych elementów wyposażenia domu. Lodówki, kuchenki, zmywarki – trudno obecnie sobie wyobrazić życie bez tych urządzeń. Trzeba jednak postawić na odpowiednią markę, by były one niezawodne i intuicyjne. Jakiej firmy wybrać sprzęt AGD do kuchni? Poniżej znajdziesz ranking producentów. Zobacz!

4. Electrolux

Popularny w Polsce szwedzki Electrolux ma w swojej ofercie m.in. lodówki, zmywarki, kuchenki. Czyli wszystko, czego potrzebuje miłośnik gotowania i wypieków! Urządzenia te powszechnie uważa się za niezawodne i praktycznie bezawaryjne. Dlatego zaskarbiły sobie serca Polaków.

3. Samsung

Zastanawiasz się, jakiej firmy wybrać kuchenne AGD? Zwróć uwagę na Samsunga! Południowokoreański gigant znany jest z licznych, praktycznych nowinek. Inteligentne lodówki, mikrofalówki, okapy – stworzone z wysokiej jakości modułów z pewnością zostaną docenione przez domowego szefa kuchni. Dlatego ta marka znalazła się na 3. miejscu wśród najbardziej zaufanych w Polsce.

2. Amica

Szacuje się, że Polska zajmuje 4 miejsce na świecie w eksporcie sprzętu kuchennego. W kraju działają liczni producenci, ale liderem jest Amica. Dostarcza doskonałe kuchenki – elektryczne, ceramiczne, gazowe, indukcyjne. Ponadto w ofercie znajdują się również mniejsze akcesoria, w tym roboty kuchenne i blendery. Jako rodzime przedsiębiorstwo cieszy się dużym zaufaniem Polaków.

1. Bosch

Lider rankingu może być tylko jeden. Bosch, czyli niemiecki koncern z bogatymi tradycjami, produkuje najróżniejsze sprzęty, także kuchenne. Jego AGD należy nie tylko do solidnych i bezawaryjnych urządzeń, ale i gwarantujących wysoką wydajność i energooszczędność. To właśnie ta marka, według wielu klientów z Polski, zasługuje na laur pierwszeństwa.

A Ty? Którą markę cenisz najbardziej?

W Polsce swoje produkty oferują różni producenci AGD. Ranking, który znalazłeś powyżej, prezentuje najpopularniejsze marki ze względu na intuicyjność obsługi, bezawaryjność, ale i szereg udogodnień, jakie gwarantuje ich sprzęt. Znając najlepszych dostawców urządzeń kuchennych, wybierz wyposażenie idealne dla Ciebie!