<![CDATA[nplock.pl - ]]> https://nplock.pl/rss pl <![CDATA[3 x w - protest przed plockim sądem]]> https://nplock.pl/artykul/3-x-w--protest-przed/313947 Friday, 24 November 2017 21:46:56 +0200 <![CDATA[EkoModa edycja druga]]> https://nplock.pl/artykul/ekomoda-edycja-druga/313884 Friday, 24 November 2017 14:01:05 +0200 <![CDATA[Jesienna Chryzantema w Domu Darmstadt]]> https://nplock.pl/artykul/jesienna-chryzantema/313767 Thursday, 23 November 2017 21:51:05 +0200 <![CDATA[Kompozytorami swojego życia bądźcie]]> https://nplock.pl/artykul/kompozytorami-swojego/313693 Thursday, 23 November 2017 13:43:31 +0200 <![CDATA[Patriotyzm gospodarczy z Markiem Jakubiakiem i Rafałem Ziemkiewiczem]]> https://nplock.pl/artykul/patriotyzm-gospodarczy/313326 Tuesday, 21 November 2017 22:41:11 +0200 <![CDATA[Bal jak za dawnych lat]]> https://nplock.pl/artykul/bal-jak-za-dawnych-lat/313167 Tuesday, 21 November 2017 08:13:53 +0200 <![CDATA[Kiedy miasto umiera]]> https://nplock.pl/artykul/kiedy-miasto-umiera/312953 Monday, 20 November 2017 07:50:19 +0200 <![CDATA[Dziennikarz, Jacek Żakowski w Płocku]]> https://nplock.pl/artykul/dziennikarz-jacek-zakowski/312863 Saturday, 18 November 2017 21:45:14 +0200 <![CDATA[Koncert jubileuszowy zespołu MASOVIA ]]> https://nplock.pl/artykul/koncert-jubileuszowy/312815 Saturday, 18 November 2017 09:25:46 +0200 <![CDATA[Płocczanie na Mistrzostwach Polski Cup Tasters 2017]]> https://nplock.pl/artykul/plocczanie-na-mistrzostwach/312773 Friday, 17 November 2017 20:45:29 +0200 <![CDATA[Wystawa ks. Tadeusza Furdyny w Muzeum Diecezjalnym w Płocku ]]> https://nplock.pl/artykul/wystawa-ks-tadeusza/312683 Friday, 17 November 2017 12:26:25 +0200 <![CDATA[Międzynarodowy Dzień Studenta - 17 listopada]]> https://nplock.pl/artykul/miedzynarodowy-dzien/312537 Thursday, 16 November 2017 15:11:14 +0200 <![CDATA[Andrzej Halicki i Krzysztof Król w TNP]]> https://nplock.pl/artykul/andrzej-halicki-i-krzysztof/312474 Thursday, 16 November 2017 11:31:00 +0200 <![CDATA[Płockie Ogrody Światła]]> https://nplock.pl/artykul/plockie-ogrody-swiatla/312481 Thursday, 16 November 2017 10:47:32 +0200 <![CDATA[Nowa linia do Staroźreb i firma kontrolująca]]> https://nplock.pl/artykul/nowa-linia-do-starozreb/312476 Thursday, 16 November 2017 10:39:00 +0200 <![CDATA[Powiat Płock - plan pracy drogowców na 16 listopada]]> https://nplock.pl/artykul/powiat-plock--plan/312471 Thursday, 16 November 2017 10:28:18 +0200 <![CDATA[Drużyna świętego Mikołaja odwiedzi płockie szpitale]]> https://nplock.pl/artykul/druzyna-swietego-mikolaja/312468 Thursday, 16 November 2017 10:08:00 +0200 <![CDATA[Policja - zdarzenia ]]> https://nplock.pl/artykul/policja--zdarzenia/302712 Thursday, 16 November 2017 08:17:00 +0200 <![CDATA[Spotkania Klubu Obywatelskiego Płock]]> https://nplock.pl/artykul/spotkania-klubu-obywatelskiego/312440 Thursday, 16 November 2017 08:11:56 +0200 <![CDATA[Prawo pracy w praktyce - wykład w TNP]]> https://nplock.pl/artykul/prawo-pracy-w-praktyce/307928 Wednesday, 15 November 2017 13:00:05 +0200 <![CDATA[Sklep Dino w Małej Wsi - zaniepokojeni mieszkańcy]]> https://nplock.pl/artykul/sklep-dino-w-malej-wsi/303585 Tuesday, 14 November 2017 21:48:08 +0200 <![CDATA[Posłowie RP zapraszają na spotkanie z płocczanami]]> https://nplock.pl/artykul/poslowie-rp-zapraszaja/303457 Tuesday, 14 November 2017 12:40:45 +0200 <![CDATA[Ulica Ostatnia w remoncie]]> https://nplock.pl/artykul/ulica-ostatnia-w-remoncie/303419 Tuesday, 14 November 2017 10:38:30 +0200 <![CDATA[Wymiana ciepła - akcja płockiego wolontariatu]]> https://nplock.pl/artykul/wymiana-ciepla--akcja/303409 Tuesday, 14 November 2017 10:15:17 +0200 <![CDATA[Dawny Hotel Angielski odnowiony]]> https://nplock.pl/artykul/dawny-hotel-angielski/303390 Tuesday, 14 November 2017 09:47:26 +0200 <![CDATA[Konkurs Matematyczny CONTINUUM 2017-2018]]> https://nplock.pl/artykul/konkurs-matematyczny/303228 Monday, 13 November 2017 13:55:44 +0200 <![CDATA[Młodzieżowa Liga Sportowa]]> https://nplock.pl/artykul/mlodziezowa-liga-sportowa/303225 Monday, 13 November 2017 13:50:08 +0200 <![CDATA[Podwieczorek patriotyczny przy pomniku Wacława Milke]]> https://nplock.pl/artykul/podwieczorek-patriotyczny/303084 Monday, 13 November 2017 08:42:14 +0200 <![CDATA[Otwarty Puchar Polski w kickboxingu - Węgrów]]> https://nplock.pl/artykul/otwarty-puchar-polski/303078 Monday, 13 November 2017 08:09:41 +0200 <![CDATA[Roboty drogowe13 listopada w płockim powiecie]]> https://nplock.pl/artykul/roboty-drogowe13-listopada/302997 Sunday, 12 November 2017 12:33:54 +0200 <![CDATA[Koncert zespołu Arete]]> https://nplock.pl/artykul/koncert-zespolu-arete/302876 Sunday, 12 November 2017 09:33:00 +0200 <![CDATA[Przesłanie biskupa płockiego w Święto Niepodległości]]> https://nplock.pl/artykul/przeslanie-biskupa-plockiego/302959 Saturday, 11 November 2017 20:05:37 +0200 <![CDATA[WOLNOŚĆ, która dzieli zamiast łączyć ]]> https://nplock.pl/artykul/wolnosc-ktora-dzieli/302944 Saturday, 11 November 2017 17:46:39 +0200 <![CDATA[Ogień Niepodległości w Płocku]]> https://nplock.pl/artykul/ogien-niepodleglosci/302940 Saturday, 11 November 2017 16:51:49 +0200 <![CDATA[Gala finałowa 43. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego ]]> https://nplock.pl/artykul/gala-finalowa-43-ogolnopolskiego/302875 Saturday, 11 November 2017 09:27:37 +0200 <![CDATA[Bielska zamknięta dłużej]]> https://nplock.pl/artykul/bielska-zamknieta-dluzej/302798 Friday, 10 November 2017 13:40:56 +0200 <![CDATA[Płocki raport drogowy 10 – 11 listopada 2017 ]]> https://nplock.pl/artykul/plocki-raport-drogowy/302777 Friday, 10 November 2017 12:10:10 +0200 <![CDATA[Czerwony Atrament - Open Coffee]]> https://nplock.pl/artykul/czerwony-atrament--open/302773 Friday, 10 November 2017 11:59:19 +0200 <![CDATA[PKN ORLEN - Biuletyn Biura Prasowego]]> https://nplock.pl/artykul/pkn-orlen--biuletyn/302767 Friday, 10 November 2017 11:32:39 +0200 <![CDATA[UMP - Komunikat]]> https://nplock.pl/artykul/ump--komunikat/302727 Friday, 10 November 2017 09:10:46 +0200