Suszarki do prania Samsung – TOP 3 na 2022 rok

Dom i Ogród

Wygoda, oszczędność czasu, świeże, suche ubrania… To tylko część korzyści, jakie dają suszarki do prania. Urządzenia te coraz częściej pojawiają się w domach Polaków, którzy doceniają ich liczne zalety. Do najpopularniejszych modeli należą propozycje marki Samsung. W tym artykule znajdziesz ranking 3 najlepszych urządzeń. Sprawdź!

Suszarka do prania – przydatny sprzęt do każdego domu

Koreański gigant przyzwyczaił odbiorców do licznych udogodnień. Suszarki do prania Samsung stanowią kolejną odsłonę dużego AGD tej marki. Wśród produktów można znaleźć wiele interesujących modeli, ale część z nich wyraźnie wybija się nad pozostałe.

Czym powinien się charakteryzować dobry sprzęt? Z jednej strony – liczy się pakowność. Drugi istotny parametr to klasa energetyczna. Im ona wyższa, tym więcej oszczędności! Oprócz tego należy zwrócić uwagę na niezawodność, jak i dodatkowe funkcje, takie jak odświeżanie parą czy opóźniony start.

Ranking TOP 3 suszarek Samsung na 2022 rok

Marka Samsung, zarówno jeśli chodzi o bezawaryjność, jak i liczbę opcji sprawiających, że pranie jest świeższe, dla wielu stanowi niekwestionowanego lidera. A które suszarki tego producenta należą do najlepszych?

3. DV80T7220BH Optimal Dry AI Control

To niedroga, a przy tym doskonała suszarka bębnowa. Ma wiele przydatnych opcji, w tym m.in. suszenie pościeli i ręczników – z prasowaniem oraz tryb „super szybki”. Warto wyróżnić funkcję AirWash. To znakomite rozwiązanie do ubrań niewymagających prania, ale odświeżenia. Pozwala oszczędzić wodę, a jednocześnie – cieszyć się świeżą garderobą. Duży plus to też intuicyjna obsługa za sprawą panelu AI Control. Warto dodać, że sprzętem tym możesz sterować przez aplikację SmartThings!

2. DV90T8240SX Silent Dry AI Control

Jeśli interesują Cię energooszczędne i inteligentne suszarki do prania Samsung – powinieneś przyjrzeć się temu modelowi. Także i tu znajdziesz funkcję AirWash, panel AI Control oraz zdalną obsługę. Poza tym ma 3 czujniki sterowane przez technologię Optimal Dry, dzięki czemu nie tylko wykorzystuje mniej prądu, ale i sam proces jest znacznie bezpieczniejszy dla delikatniejszych materiałów. Na uwagę zasługuje również program Super Speed, pozwalający błyskawicznie (w 39 minut) odwirować ubrania. A to wciąż tylko część atutów tego sprzętu!

1. DF60R8600CG AirDresser Szafa Parowa

Lider rankingu może być jeden, a tym bez wątpienia jest ta szafa parowa. Znacznie różni się od pozostałych urządzeń, ale skutecznie je zastępuje. Z jednej strony znakomicie suszy i odświeża ubrania, a z drugiej – usuwa roztocza i kurz. Na froncie znajduje się lustro z programatorem i wnęką na dłoń. Tym samym odznacza ją elegancki, nowoczesny design. Poza tym robi dokładnie to samo, co powyższe modele, tyle że lepiej!

Wybierz suszarkę dla siebie!

Powyżej mogłeś zapoznać się z 3 różnymi modelami suszarek Samsung. Każda z nich jest świetna, jednak im wyżej w rankingu, tym lepszy design i więcej funkcji. Czy jednak z każdej z nich skorzystasz? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć sobie samodzielnie. A gdy już to zrobisz – wybierz odpowiednie urządzenie dla siebie!