Ubrania Helly Hansen – czy to odzież dla Ciebie? Sprawdź to!

Moda i Styl

Nowoczesne rozwiązania, chroniące przed wiatrem i zawilgoceniem… Funkcjonalne i komfortowe elementy ubioru na wiele okoliczności… Helly Hansen to marka, która skradła serca wielu miłośnikom różnych dyscyplin sportowych. Jeśli zastanawiasz się, czy ma odpowiednie dla Ciebie propozycje – dowiedz się więcej o jej ofercie już teraz!

Propozycje Helly Hansen dla żeglarzy

Choć firma Helly Hansen obecnie kojarzona jest z odzieżą outdoorową w ogóle, to jej historia zaczęła się od żeglarstwa i wciąż wielu pasjonatów tego sportu odnajdzie wśród jej propozycji garderobę idealną dla siebie. Producent ten sprzedaje m.in. funkcjonalne, komfortowe spodnie i kurtki sztormowe, odporne na przemoczenie i wiatr, a także buty zapewniające doskonałą przyczepność na mokrym pokładzie.

Ubrania dla alpinistów

Kolejna grupa, która doceni propozycje tej marki, to alpiniści i miłośnicy sportów wysokościowych. W ofercie ma m.in. wysokiej jakości kurtki puchowe, rewelacyjne na trudne warunki w górach lub na terenach arktycznych. Nie mogło przy tym zabraknąć odpowiedniego obuwia – idealnego, by wędrować w nim po zaśnieżonych powierzchniach.

Wysokiej jakości odzież trekkingowa

Również miłośnicy trekkingu wśród produktów tej norweskiej marki odnajdą wiele interesujących propozycji dla siebie, począwszy od bielizny termoaktywnej (wykonanej m.in. z wełny merynosów), przez różne akcesoria, w tym paski, kosmetyczki, aż po plecaki. Wyposażone w różne membrany i impregnacje, zapewniają ochronę przed najróżniejszymi warunkami pogodowymi.

Kupuj ubrania Helly Hansen w sprawdzonych sklepach!

Warto pamiętać, że Helly Hansen dostarcza odzież, która świetnie spisuje się nie tylko w trudniejszych warunkach. W ofercie ma ubrania idealne na każdy dzień. Znajdziesz je m.in. w sklepach ze sprzętem turystycznym. Już teraz sprawdź oferty i wybierz znakomite artykuły od profesjonalnej outdoorowej marki.