Wieszaki na medale – doskonały wybór dla każdego sportowca

Wieszaki na medale – doskonały wybór dla każdego sportowca

Dom i Ogród

Nagrody za osiągnięcia sportowe są niezwykle ważne dla każdej osoby, która poświęca mnóstwo czasu na rozwój umiejętności w danej dyscyplinie. Medale i puchary podkreślają wysiłek i czas włożony w sesje treningowe. Problem polega na tym, że w wielu wypadkach sportowcy nie mają gdzie eksponować takich osiągnięć. Z tego względu zdecydowanie warto rozważyć zakup specjalnych wieszaków. Dowiedz się na ten temat więcej.

Jakie wieszaki na medale można znaleźć na rynku?

Sportowiec, który chce w efektowny sposób podkreślić swoje osiągnięcia, powinien kierować się przede wszystkim jakością wykonania produktów przeznaczonych do prezentacji nagród. Najlepsze wieszaki na medale są stworzone ze stali S235, która jest następnie malowana farbą proszkową (dostępną najczęściej w wielu różnych kolorach). Zastosowanie takich materiałów gwarantuje, że gotowy wyrób będzie wytrzymały i trwały.

Niektóre wieszaki są stylizowane w sposób nawiązujący do ulubionej dyscypliny danego sportowca. Renomowani producenci oferują między innymi modele z metalowymi grafikami rowerów, piłkarzy i biegaczy. Na wielu z nich znajdują się dodatkowo inspirujące cytaty motywacyjne.

Wszystkie detale takich symboli graficznych są wykonane z użyciem nowoczesnych maszyn CNC, dzięki której nawet najmniejsze detale są doskonale odwzorowane. Producenci korzystają też ze specjalistycznego oprogramowania CAD/CAM, by efektywnie tworzyć bezkonkurencyjne na rynku projekty takich produktów.

Należy też zwrócić uwagę na to, że wieszaki na medale, które są wykonane ze stali i pomalowane farbą proszkową, można bardzo szybko wyczyścić. Konserwacja takich wyrobów sprowadza się zazwyczaj do okazyjnego przecierania powierzchni wilgotną ściereczką.

Stylowe wieszaki na medale

Dedykowany wieszak na nagrody sportowe to wyśmienity sposób na podkreślenie swoich osiągnięć. Takie wyroby są bardzo proste w montażu – trzeba je po prostu przykręcić do ściany za pomocą kilku śrubek. Nowoczesne modele mają estetyczny i uniwersalny design, który sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w sposób nawiązujący do popularnych stylów wnętrzarskich.